Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nemrég belevágtam a fogyókúráb...

Nemrég belevágtam a fogyókúrába, lépcsőzéssel és súlyzózással. Mitévő legyek??

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdtem el fogyókúrázni. 160 cm vagyok 64 kilóval, és szeretnék 50-re lefogyni, azaz 14 kilót. Itthon edzem: Lépcsőzés, súlyzózás. Ezzel valóban le lehet fogyni? Tudom elég őrülten hangzik de 40-50 perceket szoktam lépcsőzni, és még sem látom a változást. Esetleg váltsak módszert vagy mit edzek? Melyik edzési módszerrel lehet a legtöbbet fogyni pl: 2 hónap alatt? Köszönöm a válaszokat előre is!

2022. máj. 11. 23:53
1 2
 11/12 anonim válasza:
Minden nap mast kene tornaznod. Hetfon mondjuk fel ora kardio, kedden mehet a comberosites, szerdan mondjuk kar, csutortokon derek (de a derekadnal ne hasznalj sulyzot), penteken megint kardio vagy futas, ugrokotelezes stb. szoval igy tovabb. Nyujtas es bemelegites is fontos, ha nem melegitesz be elotte es nem nyujtas utana "bulky" lehetsz, mert az izmaid nyomas alatt maradnak huzamosabb ideig (elvileg). Barmi, ami ugralas az jo, mert az egeti a legtobb kaloriat. A lepcsozes es a sulyzo arra jo, hogy izmosabb leszel es erosebb, illetve nem fog logni a borod. De ezzel nem biztos, hogy azt a hatast ered el, amit szeretnel, mert ha csak erositesz az sokszor pont, hogy a merleg szerint sulygyarapodassal fog jarni. Illetve ha edzest folytatsz, akkor erdemes eleget enni, mert ha nem eszel eleget a tested egy tulelo uzemmodba fog allni es minden elraktaroz es egy dekat sem adsz le. Hogy jo legyen az emesztesed igyal rengeteget (zold tea, ceklale), egyel sok rostot (igen igen iszonyat draga a gyumolcs/zoldseg), feherje is legyen, szoval mindenbol. A cukros italokat keruld, ide tartoznak a sio gyumolcslevek is, hiaba gyumolcs, tele van cukorral.
2022. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
9-es! Van kalória számlálóm, néha azt írja ki hogy ehetnék többet is. Attól függetlenül sem fogytam semmit. Elég betegesen kezdtem ebbe bele tudom, de nekem a célom hogy mindenképp leadjak 5-10 kilót. De azért köszönöm a választ!
2022. jún. 5. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!