Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért hirdetik egyre többen...

Miért hirdetik egyre többen azt hogy rendben van ha nem tartod be a diétád?

Figyelt kérdés

Egyre több személynél látom azt, hogy mennyire okés az, ha te diétázol de azért lecsúszik egy kis torta, fagyi, egy kis lángos stb. Utána megy a kesergés, hogy az illető le akar fogyni és nem sikerül neki. Hogy akarnak az emberek így célt érni, ha közben elhitetik velük hogy rendben van ha rendszeresen taccsra vágják a diétájukat?

Ugyanakkor azt látom hogy az ezt hirdető emberek madárnak elegendő mennyiségű ételt fogyasztanak és abból is mindenmenteset.

Ma már az számít betegesnek aki számol, mér és nem zabálgat félre.


2022. aug. 17. 17:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
Ezek ételek, nem kell a csokit valami heroin szintre emelni, értem hogy rá lehet függeni a cukorra, de ha csak simán eszel azt is attól nem kell elvonóra menned.
2022. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

10.

Mindenki más szerintem. Nekem pl teljes tiltásokkal egyszerűen nem megy pár hónapnál tovább.

Annyira kiéhezek úgy bizonyos dolgokra, hogy nem megy, idővel falási rohamaim alakulnak ki, amik egyre gyakoribbak, végül már mindennaposak lesznek. Teljesen elvesztem a kontrollt egy idő után. Akkor meg már gyakorlatilag nincs diéta sem.

Sok sok évnyi jojóeffektus tapasztalata ez nálam. Így én azt gondolom, hogy Ami nem megy nem kell erőltetni.

Kis engedményekkel jól tudok működni, évek!!! óta! Gond nélkül.

Akinek megy tiltólistakkal az nagyon ügyes, gratula neki, de nem vagyunk egyformák, így a stratéiánknak sem kell azonosnak lennie.:)

2022. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10-es, vagy két hónap után full bezabálsz belőle.
2022. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én szülés után lefogytam aztán visszajött rám +10 kg, de még így is normál tartományban voltam. Nemrég eldöntöttem, hogy életmódváltásba kezdek, hogy leadjam a pluszokat, a rendszeres edzés már megvolt, a kajára kell figyelni. Én eldöntöttem, hogy szeretnék csinos anyukája lenni a lányomnak, de azért nem fogom magam a végletekig sanyargatni, mikor elmentünk nyaralni és a gyerek kérdezte miért nem eszek vele egy gombóc fagyit, és én is kívántam, miért ne vettem volna? Nem akarom azt az üzenetet küldeni pl. a gyereknek, hogy azért, mert van rajtad pár kg plusz (nem a kóros elhízásra gondolok) mindig mindenhol “büntetni” kell magad, ha nem 59 hanem 67 kg vagy már nem érdemelsz meg másfél hetente egy gombóc fagyit. Emellett azért áttértünk a mindennapokban az egészségesebb alapanyagokra, az edzőm által írt étrendet 90%-ban tartom, de ha úgy látom belefér még aznap a kalóriakeretbe egy kocka csoki, akkor nem vágok eret magamon, ha lecsúszik az az egy kocka, ráadásul mèg a lelkemnek is jobb érzés, ahogy előttem is írták.
2022. aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!