Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyit kellene ezdenem egy...

Mennyit kellene ezdenem egy nap ehhez?

Figyelt kérdés

65 kilorol 60ra szeretnek lemenni.

1300 kaloriat eszek meg egy nap


76 kilorol indultam, es szepen fogyogattam lefele egeszen eddig (65)

most meg kb egy honapja megalltam itt. (pontosabban: 64,5 --> 64,7 --> 64,4 --> 64,9 --> 64,5 stb (okos merleg, menti a telefonomba az adatokat)


gondoltam, eddig megusztam edzes nelkuli fogyast de mostmar bele kell vagnom mert "megakadtam" ezen a sulyon


ma le is mentem, "rowing machine"-t hasznaltam, meg fekvenyomas, guggolas.


okosoranak tudom nem nagyon lehet hinni, de 227 kaloriat irt


nekem ez nagyon kevesnek tunik, de nem volt erom tobbet edzeni ma



kerdes: ha el is szeretnek erni valamit az ezdesemmel, mennyi kaloriat kellene egetnem vele? 300-400?



#edzés #metabolism
2022. szept. 3. 16:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

9#Nem lassul be örökre ha örökre sportolsz.

De mivel neked "megúszás" ha nem kell csinálnod semmit, így életmódváltás helyett ez is csak egy elfuserált fogyókúra marad ami majd évek múlva a feledés homályába vész. A többi tizezer mellett, előtted, és utánd következőekkel eggyütt.

2022. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

11, orulok hogy latod a jovomet

legyszi azt is mondd mar meg hogy nyerni fogok e a lotton, vagy ne is adjak fel tobbet


viccet felreteve, az hogy lusti vagyok es nem szeretek sportolni nem egyenlo azzal hogy vissza fogom hizni, nem is ertem hogy kototted ezt ossze...

az hogy rajottem hogy 70 kilo fole menni nem egeszseges es nem neztem ki jol, az egy dolog, en ezt dietaval oldottam meg, nem sporttal, a dietaval pedig jol megvagyok, nincsen semmi gondom vele, szintentartas is menni fog hisz szamolni fogom a kaloriaimat, epp ezert nem is sportoltam meg mert midn emlitettem, ha nem muszaj nem szeretnek.


de nembaj, gondolom te olyan nagyon tapasztalt vagy ezzel a temaval kapcsolatban hogy mindezt hiaba irom.. meg persze latnoki kepessegeid megjosoltak hogy vissza fogok hizni xD


na menjel innen a negativitasoddal es mergezz mast

2022. szept. 6. 21:05
 13/17 anonim ***** válasza:

Sport nélkül fogytam le, sport nélkül tartom 7 éve.

Mivel a kalóriadeficit és plusz a hízás/fogyás fő része, a táplálkozás befolyásolja a testsúlyt legnagyobb mértékben.

A sport persze hasznos, egészséges, ajánlott, de baromság azt mondani, hogy elengedhetetlen a fogyáshoz.

2022. szept. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

igen, epp ezaz

ez nem mintha az hogy nem sportolok egyenlo lenne azzal hogy nem szeretnek eletmodot valtani

nemtudom min volt a 11es xd

2022. szept. 6. 21:57
 15/17 anonim ***** válasza:

14#

Igen.Meglehetősen nagy tapasztalatom van.

Nagyon el vagy tévedve.Reméltem hogy elgondolkodsz azon,amit írtam.De te ezt támadásnak fogtad fel.Viszont ezzel úgy vagyok mindig,hogy hátha ...

A fogyó -kúra azért "kúra",mert egy bizonyos időintervallumban kúraszerűen megy végbe.Nos mikor ennek vége,azaz elérted amit szerettél volna,abba hagyod.

Nem a lustaság miatt,hanem mert ez egy kúra!!A jellegéből adódóan nem is lehet más.Eddig tartott a cél.Elérted.Utánna pedig folytatod a megszokott életviteledet.A megszokások eléggé berögzülnek ,mivel hosszú időn át bizonyos táplálkozasi szokásokat követ az ember.Mennyiség ill minőségbelieketÉs ezt te kívánod továbbra is !Sóvárogsz ez,vagy az után!

Nem fogsz számolgatni semmit.

Ezt nem én találtam ki,hanem amióta a kereket feltalálták ez így megy.Majd lehet pár ev múlva megint rászánod magad egy dietara és így tovább.Ez egy végetnemérő folyamat.Rosszabb esetben megunod és a 3 vagy 4 ik után abba hagyod végleg.

De nem kell ennek így lennie!


Ehelyett én azt ajánlom hogy kezdj el valamit sportolni.Valamit ami tetszik vagy közel áll hozzad.Nem könnyű, azt tudom.De a rutinhoz szükséges idő után meg fogod szeretni, és már hiányozni fog ha kihagysz egy edzést.

Soha többé nem kell aggódnod a súlyod miatt és az anyagcseréd immunrendszered is jól fog működni!!

2022. szept. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

"Nem fogsz számolgatni semmit."

megintcsak orulok hogy ilyen nagyon jol tudod mit fogok csinalni xd


mondom szerintem inkabb menj el innen a negativitasoddal es a latnoki kepessegeiddel. en tudom mit fogok csinalni, en tudok hogy nem fogok visszahizni szoval ha tovabb irogatsz "okos" dolgokat azzal csak magadat egeted mar. a kerdesemre nem valaszoltal szoval innentol kezdve semmi ertelme irogatnod. szanalmas

2022. szept. 7. 15:00
 17/17 anonim ***** válasza:

"szükséges idő után meg fogod szeretni, és már hiányozni fog ha kihagysz egy edzést."


Hahaha, 2 éve sportolok napi szinten, mindig is utáltam, nekem az se hiányozna ha sosem kéne többet csinálni, nemhogy egyet kihagyni. De tolom, mert egeszségem miatt fontos, csak ezt a romantikát nem szeretem a sport körül.

2022. szept. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!