Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kalória lehet nekem a...

Hány kalória lehet nekem a megfelelő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Júniusba kezdtem el diétázni kalóriaszámolással. Először 1300 kalóriát lőttem be magamnak, de állandóan fáradt és nyomott, éhes, ingerült voltam így felemeltem 1500 kalóriára. Így le is fogytam 10 kg-t. Mellette kb heti 4-5 alkalommal szobabicikliztem, alkalmanként 15 km-tekertem (kb 30 km/órával), és heti 1x erősítő edzést csináltam. Jelenleg ott tartok, hogy a 15 helyett már 20 km-t tekerek és 1 héten 2 erősítőt iktatnék, de egyszerűen nem tudom hogy hány kalória lenne az ideális. Még 6-7 kg-t szeretnék fogyni, de mindig éhes vagyok és sóvárgok az étel után. 164 cm magas és 62 kg vagyok. Ülő munkát végzek és autóval járok, tehát csak az a mozgás van amit otthon végzek. Már nincs sok hátra csak érzem hogy valami nem oké. Köszönöm aki bármilyen tanácsot tud adni.
2023. jan. 10. 20:24
 1/2 anonim válasza:
53%
A kérdésben lévő adatok nem elég struktúrltak ahhoz, hogy könnyedén áttekintsük. Nem akarunk bogarászni, ezért nem válaszol senki
2023. jan. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tarts egy kis pihenőt. Utána folyatod a kalóriadeficitet újult erővel.
2023. jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!