Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Meki diéta - működhet?

Meki diéta - működhet?

Figyelt kérdés

Hülyén hangzik, de vajon fogyhatok-e, ha csak McDonald's kaját eszek, betartva a kalóriakereket? Kiszámoltam, és a nuggets + kertészsali meg sajtburger ebédre és vacsorára bőven belefér a napi 1800-as kalóriakeretembe, ami a fogyásomhoz szükséges. Ezzel tök jól lakok,nem vagyok éhes, és a kedvenc kajám eszem. :D

Nem érdekel, hogy egészségtelen vagy sem, nem a kioktatás érdekel, csak az, hogy ha ezáltal beleférek a kalóriakeretbe, akkor fogyhatok, ugye?


2023. febr. 2. 12:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Igen. Fogyhatsz kockacukorral és kiegyensúlyozott normális étrenddel is.

Fogyás szempontjából csak a kcal számít, bár nem értem, hogy ez 2023-ban egyeseknek miért nem egyértelmű.

2023. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ha kalóriadeficitben vagy, akkor bármit eszel, fogyni fogsz. Az más kérdés, hogy a mekis kaja egy műanyag szemét, tele szintetikus anyagokkal, ipari antibiotikummal, mesterséges aromákkal, ízfokózokkal, tartósítószerekkel, a nuggets sztreroidinjekciókkal szúrkált csirkecafadékok és bőrök darálmányából készül, a saláta növényvédő szerekkel szennyezett, de ez téged ugye nem érdekel. Hajrá, jó diétát, jó fogyást!
2023. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2023. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Szerinted a tested tudja, hogy te most almából viszel be 500 kalóriát, vagy pedig zabpehelyből? Gyakorlatilag nem számít ilyen szempontból, viszont én nem tömném magam csak gyorséttermi kajákból, pontosan azért, amit a 2#-es válaszoló is leírt.


Ha beleférsz a kalóriakeretbe, akkor fogysz. Ha túlléped, hízol, legyen ez bármilyen étel.

2023. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Fogysz, de minek?


Teleszart búvárruha leszel.

2023. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én lefogytam majdnem 8 kilót és közben végig ettem mekis kaját is
2023. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Most nekem is megjött a kedvem, csak én két sajtburger menüt ennék majonézzel egy nap, plusz még egy sajtbureszt az egyik étkezéshez, így 1612 kcal lenne. Uhh lehet bele is kezdek holnap :D
2023. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A világ "legegészségesebb étele" sem egészséges, ha az ember minden nap fogyasztja, pláne ha minden nap CSAK azt fogyasztja, mekis kajánál pedig ez a probléma aztán pláne fokozott.
2023. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy gáz, de az a helyzet, hogy alapjáraton el vagyok rontva kiskorom óta és a világ összes étele közül nagyjából tízet eszek meg. Ebből 3 mekis kaja, meg még a pizza, sültkrumpli és pár egyéb. Ha hiszitek, ha nem, szinte minden mástól rosszul vagyok. Nem túlzok. Próbáltam egy csomó mindent (sokféle hús, mindenféle pácban, panírban, natúran, sokféle zöldség, pároltan, rántva, főzelékek stb. tojások, tejtermékek, müzlifélék, pékáruk stb.) és a legtöbbtől émelygek, hasmenésem van vagy hányok.
2023. febr. 2. 17:25
 10/20 A kérdező kommentje:
Ja és nincs hivatalosan ételintoleranciám, allergiám.
2023. febr. 2. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!