Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit csináljak? Hogyan fogyjak...

Mit csináljak? Hogyan fogyjak le? Vagy kihez forduljak segítségért? Többi lent!

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve szültem. Szerencsés vagyok, mert kb 2 hónap alatt visszahúzódott a hasam, és amit felszedtek terhesség alatt kg-kat az le is ment.

Innentől kezdődnek a “gondok”.

Szoptatok a mainapig.

Amikor csak szopizott a baba, simán tudtam fogyni, úgy hogy kalóriát figyeltem (ugye szoptatással lehet égetni kalóriákat), mellette kicsit tornáztam (nem edzhetek rendesen, mert azonnal becsomósodik a cicim és jön a tejláz…).

De amióta 1 éves lett, minden étkezés ki lett váltva és csak altatásnál szopizik.

Azóta 7 kg-t szedtem fel, most hogy óvatosan aerobikozok, és 1600 kcal-t viszek be, csak szinten tudom tartani a súlyomat.

Tudom hogyan kell fogyni, hisz 20kg adtam már le. Most annyi a különbség, hogy nagyon intenzíven nem sportolok, ugye leírtam már az okát. Figyelek a kalória bevitelre, az ételek minőségére.

De vannak napok amikor olyan szintű falás roham jön rám, és nem értem miért. Minden ami “rossz” szénhidrát meg akarom enni és addig nem csillapodik az éhségem, amíg nem eszek fehér lisztes, cukros ételt.

Valami rémes… eddig mindig sikerült leadnom pár kilót, ha nem éreztem jól magam a bőrömben, de most képtelen vagyok.

Mit csináljak?



2023. márc. 14. 13:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
20%
Kaját továbbra sem írsz. Igazából így már értem az okát.
2023. márc. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet, hogy túlbecsülöd azt amit égetsz? Mert nem hiszem, hogy az a 40 perc aerobik 400kcal lenne, ha nem adsz bele mindent (anno én is itt buktam el)
2023. márc. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Kedves 11! Akkor fejtsd ki, hogy én is értsem!🙃


#12 az csak párszor csináltam, ráadásul, úgy hogy a fekvőtámaszokat kihagytam, szóval ez az “edzés” nem volt mérvadó

2023. márc. 15. 11:19
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező írd le pontosan miből tevődik össze az 1600kcal!
2023. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Leméred az ételt vagy csak szemre számolsz?
2023. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Te is csak egy hülye vagy aki csak panaszkodni meg bepofázni tud. "Tudom hogy kell fogyni" Dehogy tudod, akkor most is menne. Aerobik meg lófaxt nem éget, nemhogy 40 perc alatt 400 kcalt lol. De mind1, így próbáljon nektek segíteni az ember. Sok sikert az okok megtalálásához, ami bármi lehet, de a túl sok kcal és falásrohamok biztos nem, ugye? Viccek vagytok :D
2023. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Ugye vágod, hogy a 40 perc 400 kcal az a címe a videónak?


Amugy igazad van én vagyok hülye, mert itt tettem fel kérdést, max 2 ember válaszolt normálisan… hihetetlen…

2023. márc. 15. 15:30
 18/23 anonim ***** válasza:
Az, hogy a videó címe ez az nem jelent semmit. Anno én az okosórámra hivatkozva égettem el egy óra sétával 523 kcalt és hűdeboldog voltam. Sajnos ez annyira sok mindentől függ, pl hány centi/kiló vagy, milyen intenzitással csinálod, fogyasztottál e alkoholt. Azt írtad nem csináltad úgy ahogy a videóban volt, kihagytál egy két dolgot. A helyedben az egész 40 percre adnék maximum 100kcalt. Sajnos a fogyás nem annyira egyszerű, mint a hízás
2023. márc. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Orvos kérdés: először a háziorvos, ő ad beutalót vérvételre és endokrinológushoz, ha úgy látja. Beszéljétek meg, hogy mennyit kell várni az államiban időpontra, ha esetleg tudsz magânba is menni, lehet, hogy gyorsabb. Oda beutaló se kell, de nyilván nem baj, ha elmondja a háziorvos, mit nézess a laborban vagy milyen szakrendelésre menj.
2023. márc. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha magánendokrinológushoz mész, akkor mindenképp legyenek már leleteid, mert 30 ezerért 15 percet beszélgetni meg beutalót kapni nem egy nagy biznisz. Ami kell:


Legalább hárompontos cukor és inzulin

TSH

T3

T4

ATPo

2023. márc. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!