Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az ilyen Christina Pucean...

Az ilyen Christina Pucean féle alak fenntartásához koplalni kell, vagy ezt fent lehet tartani egészséges életmóddal meg edzéssel nem is?

Figyelt kérdés
Nyilván most olyanra gondolok, aki nem olyan "fajta", mert vannak olyan lányok, akik rengeteget esznek, még sem híznak, de én most nem az olyanokra gondolok.

2023. ápr. 6. 01:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nyilván nem szeretnék annyi mindent megcsináltatni magamon, csak egy mellműtétet akarok, meg egy fox eyet, illetve egy ajaktöltést. Illetve mindenkinek más az ízlése, nekem ő nagyon tetszik. Aztán ha az ember külföldön dolgozik, nincs és nem akar gyereket, nincs semmiféle káros szenvedélye, plusz van egy lakása, akkor ezek nem olyan nagy összegek. 10-es, ez téged minősít, hogy egy ismeretlen embernek ilyet írsz.
2023. ápr. 6. 11:37
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
Jajjj, szerintem ő inkább elrettentő példa, hogy hogyan nem kéne kinézni.
2023. ápr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
11: és miből terem a lakásod?
2023. ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem simán fenn lehet tartani az átlagtól vékonyabb testalkatot koplalás nélkül,egészségesen.Szerintem ez a nő genetikailag vékony,sportol mellè,a többi szilikon.
2023. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elsőre azt olvastam, hogy “kapálni” kell😆.
2023. máj. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!