Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy hónap alatt le tudok adni...

Egy hónap alatt le tudok adni 5 kg-ot?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 18. 22:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Kalóriadeficittől függően igen.
2023. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondjuk az se mindegy, hogy miből akarsz ennyit fogyni
2023. ápr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Izmos vagyok, viszont felszedtem elég rövid idő alatt 12 kg, azt akarom minél hamarabb leadni, bármi áron, mert undorok magamtól így.
2023. ápr. 18. 23:05
 4/17 anonim ***** válasza:
32%

"Izmos vagyok"

Láthatunk egy fotót a formáról?

2023. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 kék pancake válasza:
85%
Attól is függ, mennyiről indulnál. Egy mázsából biztos le lehet adni 5 kilót egy hónap alatt. 50 kilóból már nehezebb lenne, és nem is biztos, hogy egészséges.
2023. ápr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
A "jó" tempó kisebb súlyfeleslegnél heti 0.5-1 kg közötti. Inkább 6-8 hét alatt reális, hogy egészségesen fogsz ennyit, és akkor vissza sem jön. :) de amúgy az elején amikor beindul kicsit többet/ gyorsabban "fogysz",a felesleges víz pl ilyenkor távozik, meg ahogy beindul kicsit gyorsabb, aztán belassulhat az anyagcsere ha túl sokáig vagy túl nagy deficitben.
2023. ápr. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló, 68-ról híztam fel 80-ra. 6-os válaszoló, tudom hogy nem egészséges a hirtelen fogyás, de annyira zavar, hogy nem bírom, ráadásul kb 3 hónap alatt jött fel. Mióta letettem a cigit, előtte 3500(!) kalóriát ettem egy nap, mióta letettem konkrétan 2100-tól hízok, már nagyon elegem van, már bánom hogy letettem.
2023. ápr. 19. 00:33
 8/17 kék pancake válasza:
100%
Csak próbáld meg leadni, szerintem menni fog. 12 kiló nem olyan sok. Jön a tavasz meg a nyár, érik majd a sok finom zöldség és gyümölcs, ha ezeket beilleszted az étrendedbe, könnyebb lesz fogyni.
2023. ápr. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%

Ha a cigiletétel miatt híztál, ne aggódj, mert a szervezeted magától is le fogja adni a felesleget, de valóban kell egy kis idő még, mire helyre áll az anyagcseréd! Ha ez a helyzet én a helyedben a sportra fektetnék több időt, energiát, és kevésbé az étkezésre (nyilván azzal is támogatod a dolgot, de a kevés evéssel még lassabb lesz az anyagcseréd ami jelenleg is be van lassulva)

ha jól emlékszem 3 hónap amíg "hízhatsz "(=normálisnak számít) letétel után, és további 3 hónap amíg helyreáll teljesen az anyagcsere. De Google biztos gyorsan ad ennél pontosabb választ. A mozgás jót fog tenni a kozerzetednek, és nagyon ügyes vagy, hogy letetted! Hidd el, le fogod fogyni hamar!

2023. ápr. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát kicsivel több mint 3 hónapja tettem le, és hallottam róla, hogy egy idő után vissza áll az anyagcsere, csak nem volt eszembe, hogy pontosan mennyi idő múlva, de köszi 9-es, mert akkor nekem lassan vissza kell hogy álljon. Amúgy hiába sportolok, mert én előtte is sportoltam, pl izmos a lábam, de már ez a zsíros izom, ami nem zavar, viszont nekem sose volt hasam, mindig csodálkoztak, hogy rengeteg édességet eszek, és mégis nagyon lapos a hasam, de sajnos arra is híztam, vagyis csak alsóhasra, és nagyon zavar. Hát most letettem a cukrot, lisztet, tejtermékeket remélem minél hamarabb le fog menni.
2023. ápr. 19. 01:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!