Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Durva falásrohamom volt ma,...

Durva falásrohamom volt ma, mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés

Reggeli: 5 tábla Milka csoki, viszont utána megkívántam a sósat, ezért ettem 3 zacskó Cheetos csipszet, ezután szomjas lettem és víz helyett ittam egy fél liter kólát. Viszont hamar megéheztem mert ezekben nem volt semmi tápanyag , ettem 3 nagy zsomlet, jó vastagon megkentem vajjal, közé 5 db szalámi/db, 2 szelet sajt/db. Utána már nem voltam éhes viszont most estére úgy megéheztem hogy megint rámjott a mértéktelen evés, rendeltem egy egész 32 cm-es kolbászos sajtos pizzát mert nagyon megkívántam. És mellé még megittam egy fél liter fantát. Most pedig szemezek az eddig bontatlan nutellával, sajnos abból is szokásom megenni egyszerre egy egész üveggel....


Tudom hogy ez nem normális, de nagyon szeretem ezeket az ízeket, és sajnos már hozzászoktam az ehhez hasonló kalória mennyiséghez...😭

A súlyomat ne kérdezzétek légyszi..


A normális válaszokat előre is köszönöm!


2023. máj. 15. 21:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szeretnék én is ennyi szabadidőt, hogy ilyen troll kérdéseket találjak ki.. :D
2023. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!