Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyiből lehet összehozni az...

Mennyiből lehet összehozni az étkezést 1 hónapra a létező legolcsóbban?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy mik a legolcsóbb tápanyagforrások? köretek, hús, ilyesmire gondolok.

2023. aug. 27. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Erre nem kapsz egzakt választ. Van aki nagyon igénytelenul étkezik (sajnos rengeteg ember van, aki az anyagiak miatt!!) es vagy aki igényesen, de nagyon egészségesen.. Például nem fogyaszt semmit az alapvető tápanyagokon kívül, de abból viszont a prémium minőséget.


Ezt magadnak kell kiszámolnod, hogy miket eszel, miket tudsz megfizetni, mi áll a rendelkezésére otthon (például saját állatok, zöldségek, gyümölcsök) es mit kell a boltban megvenned.

2023. aug. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kalóriát számolom, makrókat is, és elméletileg egy 2300 kalóriás étrend (300g szénhidrát, 40g zsír, 160g fehérje) 50.000Ftból kijönne 1 hónapra. (Semmi szemét kaja, mondhatni csak egészséges dolgok)


Ez soknak számít 1 főre?

2023. aug. 27. 16:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalan nem.
2023. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb 51 ezer ft havonta. De azert szoktam csinalni sutiket meg vannak benne foleg mirelit zoldsegek es 1400 kcalt eszem.


Voroslencse, szaraz huvelyes, gabonak, hazilag keszult kenyer, csirkemell, turo kb amik a legolcsobbak es egeszseges etrend alapjai lehetnek

2023. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
El kell menni külföldre, ott olcsóbb a kaja.
2023. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
A hús eleve nem olcsó, maradj a köretek, idényzöldségek, hüvelyesek mellett.
2023. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, leírnád, miket írtál össze?

(Én: zabpehely, növényi tej, csirkemell, rizs, zöldségek.)

2023. aug. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Most kezdek el dolgozni majd és odafigyelek az étkezésre, kalóriák, makrók stb, mivel edzés mellett nem ehetek csak úgy random..


Ezeket írtam össze:

-Búzadara

-Tojás

-Tej 2,8%

-Gersli

-Bulgur

-Rizs

-Kenyér

-Paradicsom

-Csirkemell

-Ketchup+majonéz

A csirkemell árától függően 43ezer - 49ezerFt-ba kerül 1 hónapra. (Nyilván mennyiségektől függ, ha szeretnéd azt is leírom)

2023. aug. 29. 13:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát, a mennyiség változó, úgyhogy azt sztem fölösleges leírnod... amúgy én kihagynám a glutént és a túl olajos szószokat (ketchupból van jó cukormentes is, Felix márkájú).

A javaslataim:

- Búzadara helyett zabkorpa. (Ez minek amúgy?)

- Tej helyett zabital, rizsital (saját márkás Lidlben és Aldiban van 500- per literért, asszem Pennyben is).

- Gersli, bulgur, kenyér helyett rizs, kukorica, köles, pufirizs, stb.

2023. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!