Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Számoljátok a kalóriát hogy...

Számoljátok a kalóriát hogy megtartsátotok a számotokra ideális súlyt?

Figyelt kérdés
mennyi a napi kaloria beviteletek? nehez betartanj? hány kg vagy?
jan. 16. 09:32
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Egy szóval nem írtam, hogy hülyeség diétázni, tanulj meg szöveget értelmezni. Én azt írtam, hogy 20kg-ot leadni 5 év alatt az minden csak nem diétázás. Nem kell koplalni, normálisan kell összeállítani a kaját és kész, de a témában való butaságodat ne rám vetítsd ki. Olvass utána annak, hogy mi az a fogyókúrás diéta. Spoiler: nem az lesz amivel 4 év alatt tudsz leadni 20kg-ot.
jan. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
70%

20

Én sokat sportolok , így sokat ehetek, csak napi 500 Kcal deficitet tartok. Mindent eszem, semmiről nem mondok le. Na jó, talán a lekváros fánkról. :) Mégis fogyok heti fél kilót.

Nem csak az a fajta fogyókúra létezik amiben koplal és szenved az ember. Amúgy értem amit írsz, hogy mire gondolsz, és ha neked így jó, ám legyen. De azért nem kell hülyének nézni a normális tempóban fogyózókat sem, mert ezt is lehet tök egészségesen és szenvedés nélkül is csinálni.

jan. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Bocsi, a 17-esenek szántam a 22-es válaszom.
jan. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!