Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sok a havi 5-6 kg fogyás?

Sok a havi 5-6 kg fogyás?

Figyelt kérdés
130 kg-ról kezdtem a fogyást kb. 3 hónapja. 1800 kcal-t fogyasztok naponta. Eredetileg úgy terveztem, hogy havi 3 kilónként szeretnék fogyni, nem sietek. Viszont nagyon gyorsan olvad rólam le, kicsit megijedtem. Azt tudom, hogy be fog lassulni valamikor, de nem akarom, hogy lógjon a bőröm, már most van egy kis kötényhasam.
márc. 12. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte reális lehet szélsőségesen magas testsúlyról indulva, utána nem.
márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az elején rendben van. Ebből kb 2 kgt ne számíts (víz, béltartalom). Az mindig van a legelején.

Következő hónapban ha 4 felett lesz akkor lehet picit többet kell majd enni.



Sajnos valamenjyire lógni fog. A súlyzós edzéssel lehet szépíteni, ha izmot építesz alá, optikailag kevésbé fog lógni. A másik a kollagén(por, napi 10gr) és a cink. Ezek sem megelőzik csak enyhítik.

Mást nem nagyon tudsz tenni.


Esetleg menj el házidokihoz és jegyeztesd be a súlyod. Ilyenkor a fogyás utáni plasztika tb támogatott. De annyira azért nem nagy a túlsúlyod hogy olyan nagy lógjon.

márc. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A terhességgel is megnyúlt a hasamon a bőr, szülés után lett végképp nagyon kötényhasam. Melyik kollagénport javasolod #2?
márc. 12. 10:20
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Bármelyik kollagén jó ami 3mas típusú (marha). Onnantól válassz íz és ár alapján.
márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon kevésnek hangzik ez az 1800. Szerintem BMR alatt vagy.

Kb 80-90 kilósan tudsz majd annyival fogyni.


Számolj egy BMRt és az alá ne menj.

márc. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sok, de mivel nagy súlyból fogysz, talán még belefér. De necces.
márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Teljesen változó és egyéni. Rajtam viszonylag kis felesleg volt, de 2 hónap alatt 16 kilót fogytam. Tehát az havi 8 és heti 2. Hiába nem mondják egészségesnek. Volt egy olyan étrendi hatás, ami meglökte.
márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha 3 honapig havi 5-6 az sok. Az elso honapban okés lenne


#7 és 10-15 ev mulva hogy ez a két hónap mekkora károkat okozott. Ha szerencsétlenebb vagy akkor már idén

márc. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!