Mennyit hizhatok?

Figyelt kérdés

sziasztok! 45 kilo voltam, azota elkezdtem enni es naponta 3500 kaloriat eszek! most vagyok 52 kilo. szerintetek majusra lehetek 60 kilo?

miket ajanlotok, miket egyek? miben van sok kaloria? 6. osztály ota szenvedek ezzel, azota hizni próbálok. hizok egy két kilot aztan elengedem magam es lefogyok 4 et. úgy erzem jol magam ha nem eszek de utalom a testem



márc. 21. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem gyúrsz?
márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdező fiú vagy lány vagy ? És hány éves ?
márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled. Én is vékony voltam, 53 kiló férfi létemre. De elkezdtem edzeni pár éve és rendesen kajálni, azóta 70 vagyok, és így már elégedettebb is.
márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lany vagyok, 17 eves
márc. 21. 21:03
 5/7 anonim válasza:
Elvileg igen matematikailag pont 8 kilót fogsz hízni.
márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nutellás kenyér banánkarikával, isteni finom és hízlal is.

De amúgy nem értem a kérdést, bárrmit eszel, hízlal. Minden bevitt kalória.

De ha meg nem eszel, mert úgy érzed jól magad, mondhatunk bármit. Vegyél erőt magadon és egyél rendesen.

márc. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
márc. 22. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!