Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Néhány nap többet ettem,...

Néhány nap többet ettem, ettől hízhatok?

Figyelt kérdés
Elutaztunk a családdal egy hosszú hétvégére és nyilván sikerült így többet is ennem. Egész héten oda figyeltem, hogy mit eszek, viszont szombaton meg vasárnap becsúszott a rántott hús krumplival, pizza, nagyobb szendvics, vajas keksz. Ha holnaptól ugyan úgy figyelek hogy mit eszek, akkor be lehet ezt a két napot csaló napnak tudni? Ez meg fog látszódni a mérlegen?😅

2023. febr. 12. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A hízás és a fogyás egy hosszútávú szisztémás folyamat. Szerinted mi tud történni két nap alatt? És egyébként mi a baj a rántott hússal, a krumplival, a szendviccsel? Te azt hiszed, hogy a rántott csirkemell krumplival hízlal, de a natúr csirkemell bulgurral nem, igaz? Mennyi a napi kalóriabeviteled? Ugye tisztában vagy a kalóriaszámolás szabályaival?
2023. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
15%
Miért, szerinted mitől lehet hízni, ha nem attól, hogy sokat eszel?
2023. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"mitől lehet hízni, ha nem attól, hogy sokat eszel"

De nem attól, ha két napig sokat eszik, utána meg hetekig kalóriadeficitben van.

2023. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a mérlegen lesz változás, de ha ugyanúgy deficitben vagy akkor az két hét múlva lemegy :)
2023. febr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
100%
Rövid távon igen, hosszú távon nem.
2023. febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!