Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit tegyek ha már lefogytam...

Mit tegyek ha már lefogytam de van még rajtam egy kis zsír?

Figyelt kérdés

Sikerült lefogynom annyit amennyit szerettem volna, de még mindig van rajtam egy kis zsír. Ezt hogy tudnám eltűntetni?

Jelenleg minden reggel tornázom 15-20 percet és délután intenzíven sétálok legalább fél órát, illetve lovagolni járok heti egyszer.


Az étrendem így néz ki:

Reggelire zabkását eszek 50g zabpehelyből,50g áfonyával a tetején.


Tízórai: 40g rozskenyér, 30g csirkemell sonka és sok zöldség.


Ebédre zöldséglevest szoktam meg valamilyen salátát csirkemellel vagy tojással esetleg egy kis barna rizst vagy bulgurt is eszek hozzá.


Uzsonna: natúr joghurt, 10g zabpehely és 50 áfonya vagy 1-2 alma, narancs vagy más gyümölcs.


Vacsora: 3 főtt tojás(csak a fehérjét eszem meg) 30g csirkemellsonka, és nagyon sok zöldség.

Szerintetek ez nem túl sok?

Hogyan tudnám eltűntetni a maradék zsírt?

Többet vagy kevesebbet kellene ennem?


A válaszokat előre is köszönöm szépen! 🙂



márc. 28. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lesz rajtad valamennyi zsír. Annak is szerepe van a szervezetedben. Ahogy a csontoknak, és a zsigeri szerveidnek is. Ha elérted a kívánt súlyt, már csak el kell fogadnod magadat. Az pedig lelki munka lesz.
márc. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt már pont ugyanez a kerdes. A magasságodhoz egészsegtelenül keveset eszel. Fogyásban pedig nekem elveim vannak, csak annak segitek aki egészségesen szeretne fogyni. Viszont ilyen alacsony testzsírral már nem vagy egészséges, akármelyim pillanatban lehet hormonbetegséged vagy kialakulhat meddőség
márc. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát ha van még felesleges zsír, akkor fogyj tovább ahogy eddig, úgy tudsz csak megszabadulni tőle. Nem is igazán értem a kérdést... :) Amit jelenleg estóze, az baromi kevés.

Amúgy ha valóban elérted a kívánt súlyt és még mindig nem tetszel magadnak, akkor azon inkább az intezívebb sport segítene. Mondjuk legalább het 2-3 alkalommal 1 órás súlyzós edzés akár otthon. És mellette minimum a súlyztartó kalóriádat kéne ennek, akár picit többet. És figyelj arra hogy sok fehérjét fogyassz, mert úgy tud fejlődni az izomzatod. Ha ezeket betartod, néhány hónap alatt óriási változást érhetsz el, sokkal feszesebb lesz a tested, és az önbizalmad is növekedni fog. :)

márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mivel nem kell fogynod, hová akarsz fogyni???


Elég probléma lenne, ha nem volna rajtad "kis zsír".

márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk ennél kevesebbet hogy tudnál enni, mikor ez nincs 1000 kcal.
márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az étrendemen hogyan kellene változtatni? Miből egyek többet?😊

márc. 28. 14:57
 7/12 anonim ***** válasza:

Fogadd el.

Mindenből többet egyél. De főképp a húvelyes, olajos mag, gabona hiányzik

márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
márc. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

A lényeg a fogyásnál mindig az, hogy kalóriadecifitben légy. Persze az is fontos miből viszed be az adott kalóriát.


Véleményem szerint az egyik legjobb edzésmódszer a fogyáshoz pedig a futás.


Sok sikert!

márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk a súlyod/magasságod/nemed/korod.


De ez elég kevés kajának tűnik, hány kalória ez?


Így látatlanban azt gondolom, hogy többet kellene enned és többet edzeni, ha jobban szeretnél kinézni. De valamennyi zsír mindig lesz rajtad, anélkül nem maradnál életben.

márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!