Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem bírok egészségen...

Miért nem bírok egészségen enni? Pár nap után érzem, hogy bekattanok.

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, ettől függetlenül igyekszem egészségesen étkezni, mert régen szinte csak édességet ettem(akkor se voltam kövér). Na most az van, hogy van mikor pár napig tök egészségesen étkeztem, aztán 3 nap után, fejben azt érzem, hogy "na most már elég volt ebből", és elkezdek összevissza enni, 2-3 napig, majd utána megint egészségen táplálkozom, és folyamatosan ezek a periódusok váltogatják egymást.

márc. 29. 20:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert a két végletet választottad.

Egészséges ételek mellett pár falat a kedvenc kajáidból minden nap, akkor talán bírnád.

márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nekem az lenne a legjobb, ha teljesen el tudnám hagyni az édességet, mivel függő vagyok, nálam olyan nincs, hogy pár kocka csoki, vagy egy szelet süti, én konkrétan képes vagyok hányásig enni magam édességgel. Nekem csokit adni, olyan mintha ha egy alkoholistának adnának egy üveg pálinkát. Ezért lenne jó teljesen el hagyni.
márc. 29. 20:33
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem édesség zabálás ellen az vált be, hogy egyszerűen nem tartottam otthon édességet. Mindig csak egy szelet csokit vagy, valamit vitte haza a boltból, nem táraztam be, így nem volt mit felfalni.
márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

A teljes elhagyád nem fog mukodni. Jonni fognak a rohamok 2-3 naponta. Ugy egyel egeszsegesen ami fenntarthsto orokre.

Olajos mag, gabona, hus, tejtermek, zoldseg gyumolcs. Es akar napi 1x edesseg. De nem egy zacsko gumicukor hanem mondjuk ebed utan 3 db. Nem egy tábla csoki hanem 2 kocka. Nem egy soboz nápolyi hanem 3 db stb.

márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#3 én úgy élek, hogy két hónapig külföldön, két hónapig itthon, és kint nincs is ezzel probléma, mert egyáltalán nem veszek édességet. Viszont itthon mindig van, mert a szüleim vesznek, vagy ha épp nem vesznek(ami nagyon ritka), akkor anyukám csinál valamilyen sütit. #4 irigylem az olyan embereket, akiknél ez működik, nálam sajnos nem.
márc. 29. 20:51
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Leírnád, hogy számodra mit jelent az egészséges étkezés? Szóval mit eszel átlagosan egy nap, amikor összejön az egészséges étkezés?
márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Leírom. Reggeli: konzerves hal(általában makréla) Tízórai: 1 protein puding, valamilyen gyümölcs(általában banán, vagy áfonya). Ebéd: Csirkemell, édesburgonyával, kukoricasalátával. Délután: Protein puding, vagy protein por, megint valamilyen gyümölcs Vacsora: szintén makréla, vagy főtt tojás. Másfajta hús azért nem szerepel, mert kiskorom óta nem eszek meg a csirkemellen, meg a halon kívül semmilyen húst. Amúgy én imádom az egészséges ételeimet, mert tényleg kizárólag csak olyanokat eszek, amiket szeretek, de pár nap után elkezd hiányozni az édesség.
márc. 29. 21:59
 8/18 anonim ***** válasza:
17%
Szar a mellékveséd. Azért nem tudsz létezni cukor nélkül. Nézz utána ha nem hiszed.
márc. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az étend abszolút nem egészséges! A konzerv hal, proteinporos akármik egyáltalán nem egészségesek, másrészt meg amit eszelaz kb egy öt éves gyereknek elég
márc. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 8as írja. Keveset eszel és nem élég tápanyagdúsan. Ezért éhezel es a gyors energiát a tested a cukortól várja
márc. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!