Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem fogyok tovább?

Miért nem fogyok tovább?

Figyelt kérdés
Segítségem légyszi, 98 kg-ról indultam 3 honapja az első 1 hónapban lement 4 kg és ennyi. Kalóriát számolok, napi 1500-1700 kalórián élek, vizet iszok kb 2-3 litert egy nap és egyszerűen nem mozdul a mérleg egy dekát sem. Odafigyelek az étkezésre minden karos cuccot kivontam az étkezésemből, de nem megy lejjebb a mérleg. Mit rontok el? Kezd elegem lenni…
ápr. 19. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Türelem?
ápr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Biztos mindent jól vezetsz? Mozogsz is valamennyit? A stagnálás normális, de két hónap azért már sok, bár lehet hogy még okés. Én kisebb súlyból fogytam, az első hónapban 2 kg ment le, utána egy hónapig semmi, aztán beindult.
ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lemérem a kaját és vezetem a yazioba, tehát jól számolok. Nem mozgok sokat, napi 5 km séta van a gyerekekkel, meg persze egésznap meg sem állok szinte, takarítás, főzés, játék stb… de ezen kívül nincsen több időm edzést csinálni. Én is úgy gondolom, hogy lejjebb kéne már mennie. Az előbb megmértem magam 92,7 kg-t mutatott a mérleg, de tegnap még 94-et mutatott. Menjek el orvoshoz vagy mi?
ápr. 19. 11:24
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Türelem. Jó úton haladsz. Kalóriát ne csökkentsd. Bezavarhat stressz, cikljs, kicsivel több szenhidrat miatt vizvisszatartas. Csomo minden befolyásolja a súlyod. Amit én javaslok hogy mindig reggel merd, wczes utan a sulyod es kb 2-3 naponta. És egyben nézd a tendenciat ne kulon azbertekeket. Jo lesz ez
ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

94ről 92.7 az szuper eredmény. És az is siman lehet hogy par hetig ugyanazt mutatja aztan hirtelen leugrik 2-3 kilot.

Az 1500 kcal eleg kevesnek hangzik. Legyen meg az 1700

ápr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na csak beindult valami. Ma reggel 91.7-et mértem. Így most -6,2 kg-nál tartok 3 hónap alatt. Ez kevés, ugye?
ápr. 21. 12:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne kevés? Havi 2 kiló az egészséged, fenntartható fogyás. Ez tökéletes, csak így tovább!
ápr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor csinálom tovább és türelmes leszek.
ápr. 21. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!