Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 40 feletti csinos nők, hogy...

40 feletti csinos nők, hogy álltok az éhséggel?

Figyelt kérdés
Én most bmi szerint pont jó vagyok, elégedett is vagyok a testkompozíciómmal, de az éhség sajnos az életem része. Rendszeresen mozgok, tudatosan étkezek (napi 500g zöldség/gyümölcs, lassú felszívódású ch, rostok, fehérje...stb.), mégis úgy érzem, hogy éhenhalok este. Ez veletek is így van, ez az ára az esztétikus külsőnek, vagy valamit rosszul csinálok?

máj. 11. 19:56
1 2
 11/16 anonim válasza:
51%
IR miatt mindig éhes vagyok. Sajnos nekem semmi sem segít
máj. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

Aktív sport, heti 4-5x súlyzós edzés, minőségi kajálás, bomba forma.

Aztán minden egyéb változatlanság mellett, egyszer csak jöttek fel a kilók.

Igaz ez már 50 fölött és legalább addig nem kellett aggódnom a súlyom miatt :D, de ez pokol.

Teljesen egészséges vagyok, hormonpótlást kapok (a hízás még ezelőtt elkezdődött), de nagyon fegyelmezetten kell kajálnom.

A fehérjére, vitaminokra, jó szénhidrátok, rostokra ügyelek, de szinte csak csipegetek. :(

máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%
12, ez nagyon rosszul hangzik. :/ én még csak 40 vagyok, jobb formában mint valaha, sok sport, jó táplálkozás, feszes test... Bár még van addig jó pár évem, de nagyon félek tőle hogy a menopauzával majd így megszívom....
máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13.

Hát igen. Hatalmas szívás...

Főleg, ha tényleg jó testű voltál és ha figyeltél is a kajára, azért görcsölni sosem kellett. :(

máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
11, ha még itt vagy? Az IR től hogyhogy éhes vagy? Tényleg nem értem.
máj. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
53%
Bocsi. Èn csak 38 vagyok, de 5 éves èletmódváltó. Lefogytam, súlyt tartok. Ha éhes vagyok eszem. ( Napi 3 étkezésem van. Köztük nem vagyok éhes. A fogyásom idején én rájöttem, hogy azért voltam sokat èhes, mert nem úgy ettem ahogy kellett volna. Rossz volt a tápanyagok aránya, mértéke. IR miatt csökkentenem kellett a szénhidrátbevitelt, és ezzel a gyakori éhség amit már 2-3 óra után is éreztem korábban, megszűnt. Reggelizem 8kor, ebédelek 2kor, vacsorázom 8kor, és étkezések közt abszolut nem vagyok èhes, mióta erre figyelek. Ez segített a fogyásban is.
máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!