Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 300-400 kcal-nak megfelel...

Napi 300-400 kcal-nak megfelelő mennyiségű étel jó fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Napi 10 korpovit keksz, 2 pohár kefir, illetve kis gyümölcs. kb ennyi.
2012. jan. 26. 21:38
 1/8 anonim válasza:

Ha csak fekszel akkor is kevés.


1000-1200 kcal-t azért illene bevinni.

2012. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
ez masszív koplalás. izomból fogsz fogyni, nem csak zsírból, és löttyedt leszel. ha ezt akarod akkor áldásom rá
2012. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

it depends..

hol olvastad ezt? ha van valami kedvenc fogyókúrád vagy egy ismerősöd, aki ezt ajánlotta akkor igen, jóóó fogyáshoz.


ha komolyan segítséget kérsz, akkor viszont nem. ebbe még bele is halhatsz, de lehet rosszabb lesz túlélni mert piszkosul sza.r formába fog kerülni a tested. meg betegség, meg zsírosodás meg minden rák. meg ki tudja, tényleg bármikor jöhet egy rák is, inkább erős szervezettel állnék ki ellene, mint egy lekoplalt használhatatlan kis porhüvellyel.


tudom, össze-vissza írtam. vagy megfejted, vagy mész koplalni, aminek milyen hatása is van? koplalás alatt zsír raktározódik, izomszövet fogy. ezt nem fogyásnak hívják, ott a zsír fogyna.

2012. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hát tuti hogy fogsz így fogyni, csak hogy nem megfelelő, nem egészséges az 1000százalék

10 korpovit keksz-ennek mi értelme? egyél helyette egy teljes kiőrlésű kenyeret azzal jobban jársz+sonkával, sajttal és zöldségekkel

gyümölcsöt, és kefírt hagy meg uzsira, tízóraira

húst egyél, halat, tojást, zöldségeket, főzeléket, meleg levest, rizst krumplit, mártásokat ebdére

vacsorára egyél túrót gyümölccsel, kefírt gyümölccsel, tojást, sajtot, halat, húst, zöldséget

2012. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Napi 1800 kalóriát kell bevinni. Fogyókúra alatt is. Csak jól kell beosztani, egészséges ételeket kell enni, és mellette keményen sportolni.
2012. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ha azt akarod elérni, hogy izomból fogyj, vagyis még rosszabbul nézz ki, és egész nap rosszul szeretnél lenni, akkor hajrá..

Nem értem én az embereket, hogy lehetnek ilyen sötétek.Tönkretennéd magad ezzel a koplalással, ha egyáltalán bírnád, mert szerintem nem bírnád sokáig.

Úgy lehet rendesen fogyni zsírból, hogy ennél min. 1200 kcal-val többet eszel, sok fehérjét, sovány húsokat, túrót, tojásfehérjét, natúr joghurtot, sovány sajtokat is lehet egy keveset, sok-sok zöldséget, szénhidrátból rizst, zabpelyhet, és mértékkel olajos magvakat is lehet enni meg gyümölcsöt. Meg hát gondolom ennyi kajával meg sem bírnál mozdulni.. Pedig az edzés is nagyon fontos.

2012. jan. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A patológián örülni fognak mivel nem lesz gyomortartalmad és igy nem fogsz ugy büzleni. minimum 1200 kcal a napi amit be kell vinned a szervezetedbe ha tetszik ha nem. Én azt mondom vigyél be napi 1500 at és sétálj erőltetett menetben napi 30-40 percet max 1 órát és igyál sok vizet.
2012. jan. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
400 kaloria is csak a halalhoz eleg... Minimum 1000-1200-at kell bevinni naponta.. 800 alatt a test ehezobe kapcsol es annak is vsak szar vege lesz...ha egesz nap ulsz vagy max setalgatsz a hazba arra napi 1800 at hasznalsz el... Ez az alapjarat. Ha dolgozol megtob... En szenely szerint hetente 1.33 kg.ot fogyok.. . Kb 1800-2100 kaloriat eszek naponta es kb 2, max 3 orat kerozok
2014. júl. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!