Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennek decije hány kcal lehet?...

Ennek decije hány kcal lehet? Sajnos nem találtam megfelelő "irodalmat" ehhez. Mennyi kcal lehet?

Figyelt kérdés

Pontosan a rendes hagyományos krumplilevesről lenne szó. Legalábbis az alaplevéről. Szóval ha úgy ennék egy adag (legyen az 4 deci) levest, hogy nem merem ki belőle a krumplit meg a galuskát vagy mit. Szóval minden cucc nélkül enném csak magát az alap levet. Az mennyi kcal lehet?


Az láttam a neten, hogy krumplileveshez 1 adaghoz valami 300-akárhány kcal van írva. Gondolom ennek nagy része a krumpli meg a galuska...stb.stb.


Szóval szerintetek mennyivel számoljak?


Ha tudtok még írni, akkor kérlek írjatok még levesek alaplevének kcal-ját! pl. húsleves.


Előre is köszönöm szépen!


Üdv mindenkinek!


2012. jan. 24. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:
www.kcal.hu itt megtalalod majdnem mindennek a kaloria tartalmat. gondolkodj logikusan akkor, ha csak a levet ennéd a levesnek, viz, hagyma, zsiradek, belefott a krumplibol a kemenyito, és nemtudom, h van e rajta rantas, de az meg plussz kaloria..szal ha a normal leves 306kcal egy adag, akkor 4deci csak leve( ami tobb mint egy tanyer) legyen kb 150kcal korul..szerintem, de inkabb edd a krumplival egyutt hogy eltelitsen galuska meg minek bele ha ott a krumpli??
2012. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!