Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nem rég kezdtem el diétázni,...

Nem rég kezdtem el diétázni, tornázni. Összesen 10kg-t kellene fogynom.2 év alatt 10kg-t hiztam, amit nagyon nehéz leadnom. Tornázom is. Hasizom gyakorlatokat végzek, valamint cardio. Jó ez?

Figyelt kérdés

2 hónap alatt mennyit tudnék fogyni, szerintetek? Napi 1400 kalóriát viszek be.16L,60kg. (annyira nem sietek.. :D)Köszi előre is :))

esetleg ha tudnátok nagyon hasznos videót linkelni, az jó lenne. Így is van sok, amit nézek, és csinálok, de hátha van azoknál jobb is.


2013. febr. 12. 20:10
 1/1 dieta ***** válasza:
Az 1400 kalória kevés, a fejlődő szervezet akár 900 kalória pluszt is igényelhet.Vedd alapul a fogyókúra előtti étrended és azt csökkentsd 200-300 kalóriával. Egészséges ha heti fél kilót fogysz de egy kilónál több semmikép nem ajánlott.
2013. febr. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!