Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek matol kezdve...

Szerintetek matol kezdve szeptemberig le tudnek fogyni 20 kg-ot ha nagyon elszant vagyok? 100 kg vagyok mit sportoljak? Csak otthon tudnek tornazni milyen gyakorlatokat csinaljak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 06:07
 1/3 anonim válasza:
37%
Csináld a Norbi update éterendet, csak 1-es kódos dolgokat egyél. Nem hittem benne, de férfi létemre elkezdtem. Két hét alatt járok bő 6k-nál! Ez marha jó, én mondom:)
2012. márc. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Az update ugyan lehet hatásos, de egyébként hülyeség.


6 kiló két hét alatt pedig rendkívül egészségtelen.


Ettől függetlenül akár követheted az update életmódot, vagy számolgathatsz kalóriát.


Egyébként igen, szeptemberig biztosan sikerülhet ha oda figyelsz, ez reális célkitűzés. Egyenlőre sétálj és biciklizz, majd ha lement valamennyi akkor gondolkozhatsz kicsit aktívabb dolgokon. Bár a Norbi duci tréninget is nagyon sokan szeretik.

2012. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem meg jó dolog ez az Update, jelenleg 79 kg vagyok az 1 hónappal ezelőtti 87 után, hozzá teszem hogy leginkább has és csípő részről fogytam, valami netes cikk folyamán kíváncsi voltam arra hogy mennyi a has körfogatom, köldök felett mérve lett kb 94 cm, most néztem kicsit több mint 90 most.

Szval elég hatásos, de azt azért tudni kell, hogy nem szabad az 1 hónap eltelte után vissza állni a normál étrendre.

2012. márc. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!