Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A grillezett ételekben (húsokb...

A grillezett ételekben (húsokban) kevesebb a zsír->kalória, mint mielőtt nem volt meggrillezve?

Figyelt kérdés
Mert ha jól tudom zsír sül ki belőle.

2013. jan. 6. 21:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Hoppá, ne haragudjatok, hogy sport kategóriába raktam, de véletlen volt:D Rá vagyok kattanva a fogyásra edzésre és mostanába az itteni válaszokat kérdéseket olvasom és valamiért egyértelmű volt, hogy ide raktajm de rájöttem, hogy semmi köze ennek a sporthoz:D
2013. jan. 6. 21:26
 2/4 anonim ***** válasza:

Az leesik bármikor is, hogy a zsírral bevitt "kalória" nem okoz zsírosodást az emberi szervezetben?

Egy nyúlnál rengeteg problémát okozna, nekünk viszont úgymond fogyókúrás.

Gondolom ez megválaszolta a kérdésedet, a húsok minden formában ideális ételek.

2013. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nen esik le, mert nem ez volt a kérdés. Hanem az, hogy kevesebb e. Mert számolom a napi zsírt, ch-t fehérjét, kalóriát és így pontosabban tudnám számolni.
2013. jan. 6. 22:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Számolgathatod, bevitt fehérjét és zsírt de minek..


Igen, sütés közben kisül zsír :)

A szénhidrátokkal vigyázz, nem a mi anyagcserénknek való. Igazából mindegy hogy számolod-e, célszerű csak zöldségekkel és gyümölcsökkel szénhidrátot bevinni, ez egy nap végére nem lehet több 20-30 grammnál.

2013. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!