Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen hallal kezdjem bevezetn...

Milyen hallal kezdjem bevezetni az étrendembe, fogyókúrámba, ha eddig sosem ettem meg maximum a halrudakat?

Figyelt kérdés

Valahogy mindig is irtóztam a rántott hal, halászlé, hekk, főleg ha egészben látom, mint pl egy halpultban a tescoban...

De most fogyókúrába, életmódváltásba kezdtem, és kell a hal, denem tudom hogyan kezdjem el megszerettetni magammal... Persze nemtudok drága, 3-4-5 ezer forintosakat venni..

Szerintetek hogyan csináljam?


2013. márc. 29. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Tengeri halak. Csak néhány: tilápia, pangasius, tőkehal, heck, tonhal. Ezek megfizethetőek.
2013. márc. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szupermarketekben időről időre bekerülnek az akciós termékek közé. Akkor kell beszerezni, amikor 30-40 %-kal olcsóbb.
2013. márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha egészben nem tetszik, akkor vegyél halfilét vagy halszeletet :)

Ha végképp nem szereted a halat, akkor pedig ne edd, nem muszáj azt, ha utánanézel és úgy alakítod át az étrended, hogy megkapj mindent, amire szükséged van. Ahogy kizársz egyre több mindent, úgy nehezedik a feladat, de elég sokáig megoldható.

2013. márc. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok hozzászokva a halakhoz de a paradicsomos szardíniát,az olajos/vizes tonhalkonzervet és a pangasiust (=cápaharcsa) könnyen megszerettem és nem is drága egyik se.
2013. márc. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ételesben néha panaszkodnak, hogy szétesik, ha kiolvasztja/panírozza az ember a fagyasztott halat. De csak bele kell dobni a jeges halszeletet egy kis zsiradékba, mellé némi zöldség, fantasztikus és laktató ebéd tud kerekedni belőle ;)

Én alig ettem halat életem első évtizedeiben, mert anyám nem szerette s engem sem vonzottak, most sem szeretem a szárazabbakat, de egy jó kis zsíros hal finom tud lenni. (A lazac pedig külön kategória :D De azt én sem eszem gyakran. Évi egyszer azért jólesik ;))

2013. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!