Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért történik ez? Egészséges...

Miért történik ez? Egészséges táplálkozás, de össze vissza.

Figyelt kérdés

Mai menüm

Délelőtt:

kávé tejjel

1közepes alma

100g párolt sertés karaj

100g párolt zöldség


Dél:

1tányér lebbencs leves(de csak a lé, kb 2kanál tészta)

2-3evőkanál krumplifőzelék

kb 100g aprópecsenye


Délután azonban nem tudtam abbahagyni az evést...

Megettem 1almát, megittam kb 1kortynyi kávét

Aztán vagy 300-350g sült sertés húst megettem 100g párolt zöldséggel...


Nem tudtam abbahagyni, kb úgy éreztem, hogy menten éhenveszek


Elvileg nem fogyókúrázok, illetve a has körfogatomat szeretném csökkenteni..

Sportolok rendszeresen(de ma csak tesi órán mozogtam, amúgy futok,suliba van edzésem plussz, tornázok)


Mit tehetnék, hogy elkerüljem az ilyen falásrohamokat?

Mit rontok el?


2013. nov. 5. 17:32
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
hát te nagyon okosnak tartod magad ha ilyet kijelentesz h egy buta állatfajtának tartod a dietetikust,én nyitott vagyok,de nem az internetes szarságokra,és ha ennyire otthon vagy a témában akkor tudhatnád,h szinte egész nap keményítőt eszel(úgyhogy hagyjuk ezt az okoskodát)krumpli,tésztafélék,kenyér,péksütemények mind-mind keményítőtartalmú ételek
2013. nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Nem olyan rossz ez. A nagyon kevés kalória miatt voltak falásrohamaid (egy felnőtt embernek azért 2000 kalória körül legalább be kell tolnia), vagy azért mert még magas nagyon az inzulinszinted, mert gabona és tejfogyasztó voltál eddig. Én mégtöbb zsírral és fehérjével laknék jól a helyedben. A kicsi krumplifőzelék/lebbencsleves helyett. Még iktass be a fentebb említett cuccok nélkül egy 5-6 tojásos rántottát némi szalonnával. Ezek mellett nagyon frankón fogod magad érezni.
2013. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:

Orvoshallgató.


Beképzelt, lenéző egoista vagy. Talán csaj.. jó, lehet lányos fiú is..


Mi a fenéért ennék egész nap tésztát, krumplit és olyan sz.arokat amiket írtál?


Kifejezett ellenzője vagyok a keményítő alapú táplálkozásnak.. Egyébként, miért nekem kell suttyó medikákat felvilágosítanom a táplálkozástudomány valódi, nem populáris eredményeiről? Miért nekem kellene tanítanom, amikor én lófa.sz pénzt nem kapok érte?


Nekem elhivatásom, hogy gyógyítsak? Nem, én igazából ölni tanulok: késsel, karddal, puszta kézzel. Lesz.arom mit csináltok. Pont.


Ha téged érdekel, ha tényleg nem csak beteg embereknek akarsz drága gyógyszereket eladni, akkor utána olvasol mondjuk Dr. Mercola - biztonságos keményítők nincsenek cikkének, és ebből kiindulva komolyabban utánanézel a modern orvostudomány eredményeinek, és az 1900-as évekből átugrasz 2000-be. Mert ma igenis, megalapozottan komoly gyulladásokozónak tekintik az általad szuperjónak tanult keményítőfogyasztást, a gyulladást pedig a krónikus betegségek alapvető okának tartjuk.


És komolyan, eszem-f@.szom megáll, hogy erről nekem kell felvilágosítanom egy medikát. Mégis magadtól nem jutott még eszedbe ilyen kutatásoknak utána nézni?


Meg hogy én egész nap keményítőt eszem! Jah, ha éppen hízni akarok, meg gyúrok, akkor megeshet. De értelmes napokon rohadtul nem eszem keményítőt, mert SZ.AR. Háború alatti pótkaja minden keményítőforrás, tessék megtanulni. Egyébként csak az élethosszt rövidítik és az életminőséget rontják, az átlag népesség számára egy átok. Értelmetlen.


Orvosoknak meg áldás, mert még mindig csak keményítővel táplálkozó társadalmak lesznek ilyen szinten orvos- és gyógyszerfüggők.

2013. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
figyelj már,te tévedésben vagy,engem nem kell felvilágosítani,1.:nem is kértem,2.:nem mondtam h egyél keményítőt,úgyis azt eszel,mert a kenyérben,a krumpliban,a tésztában az van(ugyanis a keményítő egy poliszacharid,szénhidrát,amit a sejtek egyszerű monoszacharidokká bont le)
2013. nov. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
ja és fiú vagyok,nem lány
2013. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
te vagy egy beképzelt,azt hiszed h olyan nagy dolgokat írsz,vigyázz el ne szálljál,szénhidrátra szüksége van az embernek,am. meg felőlem törheted magad a hülye cikkeiddel,nem érdekel
2013. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:

Fiú.. akarod mondani, férfi.


Nem tudod felfogni, hogy nem eszem kenyeret, tésztát. Ócska, mezőgazdálkodó kajákat. Rémes.. te leszel szakember.. el sem tudod képzelni, hogy valaki zöldséget egyen, zsírt és húst, kenyér nélkül.


Semmit sem tudsz, az a baj - a képzésed baja. Képes vagy azt hinni valakiről (egy élelmiszermérnökről, de halál mindegy) hogy nem tudja mi az a keményítő. Még azzal sem tiszteled meg a vitapartneredet, hogy képzett lehet. Fa.sza. Tiéd a jövő, igazából a világban olyan embereket akarnak kinevelni mint Te. Sajnos.

2013. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
én megtiszteltelek téged,te nem tiszteltél meg engem először,idézem:"beképzelt,egoista stb." fontosnak tartom a gyümölcs és a zöldségfogyasztást,de ugye azt te sem gondolod komolyan h ez fedezi a szénhidrátszükségletedet?,pláne meg az agysejtekét,legalább ne írj már baromságot,szted az normális h a glükoneogenezis ketonokból állítódik elő,ha nincs megfelelő mennyiségű szénhidrát,ez már anyagcsereeltolódás,ilyen van pl. a cukorbetgeknél,a ketózis nem éppen jó,úgyh sztem kár arról beszélni h ki tisztel meg kit
2013. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
Nekem ne magyarázd már azt be h te sosem eszel pl.egy szendvicset,vagy levest,mert ugye a levesbe is kell tészta,vagy krumpli,vagy pl. sosem eszel krumplis ételt,,hát azért ezt ne magyarázd már be nekem
2013. nov. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
18 - Te az orvosira jársz? Ekkora intelligenciával? Kizárt dolognak tartom :D
2013. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!