Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért történik ez? Egészséges...

Miért történik ez? Egészséges táplálkozás, de össze vissza.

Figyelt kérdés

Mai menüm

Délelőtt:

kávé tejjel

1közepes alma

100g párolt sertés karaj

100g párolt zöldség


Dél:

1tányér lebbencs leves(de csak a lé, kb 2kanál tészta)

2-3evőkanál krumplifőzelék

kb 100g aprópecsenye


Délután azonban nem tudtam abbahagyni az evést...

Megettem 1almát, megittam kb 1kortynyi kávét

Aztán vagy 300-350g sült sertés húst megettem 100g párolt zöldséggel...


Nem tudtam abbahagyni, kb úgy éreztem, hogy menten éhenveszek


Elvileg nem fogyókúrázok, illetve a has körfogatomat szeretném csökkenteni..

Sportolok rendszeresen(de ma csak tesi órán mozogtam, amúgy futok,suliba van edzésem plussz, tornázok)


Mit tehetnék, hogy elkerüljem az ilyen falásrohamokat?

Mit rontok el?


2013. nov. 5. 17:32
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
1.:engem aljasoztál le,ne magyarázkodj! 2.:ha van egóm,ha beképzelt vagyok,akkor úgy gondolom,hogy van mire 3.:nincs szükségem a világnézetedre,én tanulok és olvasok is eleget ezekről(ja és képzeld nem egy kutatási eredményt),,te biztos a Dr. Mercola cikkre utalsz,már leírtam,h arról mit gondolok 4.:biztos,hogy nem leszek depis,BAROMSÁGOK miatt meg pláne nem 5.:elég volt kibogozni az írásodat annyira átláthatatlan és annyira idiótaság az egész,h az már fáj,de komolyan
2013. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

Nem magyarázkodom. Akkor te is aljas vagy. Azzal amiben tevékenykedsz, rászolgálsz erre.


Igen.. az egó erről szól, hogy úgy is érzed van mire.. Érdekes megfogalmazása ez a SEMMINEK.


"én tanulok és olvasok is eleget ezekről(ja és képzeld nem egy kutatási eredményt)"


Eddig nem arra utaltál, hogy te neked nem kellenek ilyenek?


Ha olvasol kutatási eredményt, akkor nézz utána a tej inzulinszint emelő hatásának, a cukorbetegség lowcarb/paleo táplálkozás kezelésének, gyógyításának, nézz utána a civilizációs betegségek és a gabonafogyasztás összefüggésének.. De nem hiszem, hogy ezekről olvasnál.


A dr. Mercola cikk csak egy csupán.


"biztos,hogy nem leszek depis,BAROMSÁGOK miatt meg pláne nem"


Le is sz.arsz te mindent, hiszen csak arról szól majd a munkád, hogy gyógyszereket adj el. Hogy mit okozol ezzel az embereknek.. 6 év van rá hogy kiöljék belőled a lelkiismeretet.


Sajnálom, hogy nem nyerte el tetszésedet az írásképem, fogalmazásom.


De aki orvos (hallgató) létére szénhidrát alapú reggelit, teljes őrlésű gabona fogyasztást, gluténfogyasztást ajánl (és a többi hagyományos, káros divatos áltudományos butaságot hangoztatja) attól nem is várom, hogy megértsen. De én tartom azt, hogy ha híre terjed nyilvánosan annak, hogy a cukorbetegség gyógyítható.. akkor azokra akik gyógyszert adnak a betegeknek gyógymód helyett.. még kötél várhat. Nem félsz?

2013. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!