Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyott már úgy valaki ha...

Fogyott már úgy valaki ha csak a kalóriákat számolta, de nem figyelte annyira (vagy egyáltalán nem), hogy mit eszik?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyi idő alatt mennyit fogytál így?

2014. jan. 14. 20:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi és gratulálok neked is! :) Én is hasonlóképp csinálom, sportolok rendszeresen meg odafigyelek, szerencsére eredményesen :)
2014. jan. 16. 10:48
 12/14 anonim ***** válasza:

500-800?? Mmint napi szinten?

Figyelj oda, hogy minimum 1200 kalóriát egyél napi szinten! Ezt értve a kaja bevitelt-mozgást. Ez alatt a test el kezd tárolni!

2014. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
nem-nem én 1200 és 1500 között eszem naponta, mozgás mellett
2014. jan. 18. 11:14
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is ezt csinálom most. Napi 1200 kalória, és heti kétszer járok tornázni. Többet kellene, de nem fér bele kicsi gyerekek mellett.

Elképzelhetetlennek tartom, hogy kizárjak olyan ételeket, mint a kenyér, vagy a tejtermékek, vagy bármi, amit imádok. Az az elvem, hogy mindent lehet, csak mértékkel. Ha belefér az 1200-ba, akkor miért ne?

2014. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!