Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend+ mozgás megfelelő?

Ez az étrend+ mozgás megfelelő?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 bögre zabpehely tejjel, meg valami gyümölcsel (alma, banán, narancs)

Tízórai: Két darab szendvics. Teljeskiőrlésü kenyérből, (valami felvágott+zöldség meg sajt benne)

Ebéd: Ami itthon van (csirke, meg mindenféle hús szokott lenni vegyes köretekkel) és abból sem sokat :)

Uzsonna:-

Vacsora:kőrözöttös barnakenyér meg valami zöldség.



Mozgás: Hétfőn meg szerdán van Judo edzésem. Kedden pihenek (sokat sétálok haverokkal) Csütörtökön sok séta + súlzyózás bicepszre, tricepszre, hátra meg ilyesmi. Péntek :Szintén sok séta, szombat:haverokkal sok séta, és utánna gyúrás. Vasárnap pihenő nap.

Az a célom,hogy 30 kilót lefogyjak nyár elejéig.

U.I.: elnézést a helyesírási, vagy mondatszerkezeti hibákért de telefonról írtam a kérdést.

és nem kérek olyat,hogy ilyen fiatalon,hogy híztam el ennyire.


14F 185/115



2014. febr. 11. 22:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok a ch, bár a te súlyodhoz kezdetnek jó is lehet. Ugye a diéta 1,5-2g cht ír testtömegkg-onként. Ami a te esetedben max 230 g. Ha nincs meg a heti 1 kg ezt csökkenteni kell.

Barna kenyeret ne egyél, az csak színezett fehér. Inkább teljes kiőrlésű rozskenyeret válassz helyette.

2014. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
zabpehely tejjel itt mire gondolsz? sima zabpehely 0 cukor stb csak tejjel hát nem tom hogy azt ki mennyire tudja lenyomni.. inkább akkor már zabkása vízből vagy vizel és tejel ha már annyira kell a tej + persze gyümölcsökkel.
2014. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nehéz el hízni ennyire fiatalon.. manapság én is valahol 100-110 kg lehettem 14 évesen aztán 19 évesen meg 186kg és most leszek 21 most 105kg vagyok és ez már a végleges súlyom pár hónapja 100-105kg között én 192cm most már izmos :)


Ajánlom mindenkinek hogy míg könnyű addig próbáljon változtatni és ne essen abba a hibába mint én, mert onnan igazán kemény volt lefogyni.

2014. febr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28%

Rengeteg benne a ch. Kenyér, banán, zabpehely, sajt, túró, minden csak ch.

Az ebédre írod, hogy nem eszel sokat, pedig a hús zöldséggel a legjobb kaja fogyás szempontjából. Nem eszel tojást, legalább is az étrendben nem szerepel.

Ebben a korban nem nagyon szabad belenyúlni drasztikusan a kajálásba, inkább a mozgásod mennyiségét emeld. A séta mozgás, de nem sport, ugyanúgy megmarad tőle a 75-ös pulzusod. Judo edzés jó, de ez heti két alkalom és akkor sem aerob tartományban. Lassú tempójú futás, bicikli, bármi, ami aerob, attól fogsz fogyni.

2014. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Tej sz.ar (és hizlal)

zab sz.ar (és hizlal)

tk kenyér s.zar (és kitalálod)



nem ehetsz állandóan ilyen szemeteket. hús, tojás, zöldségek <- ezek az ételek.


Judo.. ezzel meg mit csinálsz? Bakker kungfu, birkózás, box ezek az edzések!

2014. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) Ment a zöld.
2014. febr. 11. 23:03
 7/21 anonim ***** válasza:

5. te aztán sok mindenhez értesz :D:D


zab egyáltalán nem szar, egy adag zabkása kevés gyümölccsel 0cukorral reggelire, tökéletes nem azt mondom hogy minden nap , de hatásos.

2014. febr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem cukormentes hanem azt mondtam hogy nem teszel hozzá + cukrot.
2014. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

De akkor is tömény keményítő, 0 hasznos tápanyag, a zab OLCSÓ kaja nem pedig jó.


Ez a 14 éves tömény tapasztalat pedig tejecskével fogja enni. Mert végülis kellenek elhízott szívbeteg, cukorbeteg emberek. Kalcium nélkül meg hogyan meszesednének el az erei?

2014. febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok,hogy megzavarom a vitát, de akkor ez az étrend és a mozgásforma megfelelő vagy nem?
2014. febr. 11. 23:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!