Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha csak megrágom de egyből ki...

Ha csak megrágom de egyből ki is köpöm az ételt, mennyi kalória jut be ezáltal a szervezetembe?

Figyelt kérdés
Ne írjátok, hogy hülye vagyok meg stb., ezt tudom anélkül is.
2014. júl. 2. 14:11
1 2 3 4
 1/31 acelsziv ***** válasza:
az vagy. Mert pazarolsz. Egyszerűen ne egyél. Előbb utóbb le fogsz szokni az evésről.
2014. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Kb. semennyi. Olyan mintha nem is ennél. Mivel a kalória nem a szájnyálkahártyádon keresztül hasznosul, hanem a gyomor és bélrendszereden keresztül.
2014. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
OMG ez most egy vicc vagy komoly?
2014. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Már alig eszem, de a sütikről nem tudok szokni le.. Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 2. 14:51
 5/31 anonim ***** válasza:
Pedig hülye vagy, erre nem lehet mást mondani sajnos.
2014. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Remélem hamar felfordulsz. Marad hely a normális embereknek.
2014. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Ugye te most ilyen marha kemény csajnak hiszed magad, és téged sajnálni kell, mert hogy jaj szegény? Hát tudd meg, qrvára nem sajnállak.
2014. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Sajnos a cukor a szajban kezd el emesztodni, ezert nem nulla, de teny es valo, hogy joval kevesebb, mintha lenyelned.
2014. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Az a legszebb az egészben, hogy az emésztőnedvek szépen elkezdenek termelődni, ahogy rágcsálsz. Hajrá.
2014. júl. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
5%

Emberek, most komolyan???


1. a sütiket azért esszük, mert élvezet. A szervezetét kíméli azzal, ha kiköpi azt a sok zsíros meg cukros sz.rt aminek amúgy semmi haszna tápérték szempontjából


2. rendes kaját eszik így csak, minimális szenvedéssel- senkinek nem tesz semmi rosszat


3. Azt a sütit egyébként megenné, nem fog az éhezőkhöz kerülni semmiképp...


4. Nem fognak falásrohamok előtörni, ami megint csak jó.



szerintem ebben nincs semmi rossz ha valaki odafigyeléssel csinálja és nem túl gyakran és semmilyen körülmények között sem egészséges és tápláló étellel. Az ilyen kajáknak amúgy is inkább a kukában a helyük.

nem is sejtenétek hányan csinálják.. (megsúgom, rengetegen, olyan is akiről nem is sejtenéd)


A pazarlásról meg annyit, hogy a kaja megromlása nem pazarlás? És az éhezők azért éheznek mert valaki kiköpködi a sz.r kajákat? Véletlenül sem azért mert el van b.va ez a világ alapjaiban

Gondolkozzatok már...

Le lehet pontozni nyugodtan, a gyengébbek szerintem fel sem fogják amit leírtam...

2014. júl. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!