Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha csak megrágom de egyből ki...

Ha csak megrágom de egyből ki is köpöm az ételt, mennyi kalória jut be ezáltal a szervezetembe?

Figyelt kérdés
Ne írjátok, hogy hülye vagyok meg stb., ezt tudom anélkül is.
2014. júl. 2. 14:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként a szénhidrátok EMÉSZTÉSE kezdődik a szájban, a felszívódása a VÉKONYBÉLBEN.
2014. júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Már alig eszem, de a sütikről nem tudok szokni le.. Köszönöm a válaszokat!"


Ez a gyökér éhezteti magát, védjed csak :D

2014. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Szerintem így csak éhesebb leszel, mert beindulnak a nedvek, várja a pocid a kaját, aztán nem jut bele semmi sem.

Ha nem is rágcsálnál, akkor kevésbé lennél éhes.

Szerintem vagy egyél normálisan vagy ne egyél.

2014. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Ez a gyökér - hát köszi, nem tudom mit keresel ennél a kérdésnél, ha nem bírsz a szavak mögé látni.

Utolsó előtti, köszönöm a válaszodat!

2014. júl. 2. 15:42
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Mit kéne a szavak mögé látni? Valszeg egy lelkigyenge idióta vagy, aki azt hiszi, hogy ha "már alig eszem" akkor az egészséges, fogyókúrás stb. Neked marhára orvosnál lenne a helyed, nem pedig itt kérdezgetni. Jaj tudom, te is csak egy szerencsétlen túlsúlyos ember vagy, aki ez és ez miatt lett bálna. Véletlenül sem amiatt mert orrba szájba zabált szart. Nem ez a megoldás, hogy nem eszel semmit, meg hogy a kaját megforgatod a szádban aztán kiköpöd. Látod, ezért vagy gyökér.
2014. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
De hogy lehet kibírni, hogy ne nyeld le az ételt, amit megrágtál? Amúgy nem hánysz magadtól, mikor megrágott ételdarabokat köpködsz?
2014. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

"nem tudok szokni le"


Már az agyad is elfogyott, ne fogyózz tovább.

2014. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de nem vagyok bálna, sosem voltam 51 kilónál több, most 41 vagyok. Szóval köszi a hangnemet.
2014. júl. 2. 20:07
 19/31 A kérdező kommentje:
Nem bírtam ki hogy ne nyeljem le, ma 4ig nem ettem semmit és utána bezabáltam sütiből és most meghalok a lelkifurdalástól, megtippelni se tudom hány kalória lehetett.
2014. júl. 2. 20:09
 20/31 A kérdező kommentje:
2 sor néger kocka mennyi lehet??
2014. júl. 2. 20:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!