Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem értek a kalória számitgatá...

Nem értek a kalória számitgatáshoz, de most mégis szeretném tudni a viszonyitás kedvéért, hogy naponta mennyi kalóriát viszek be szervezetembe. Ez mennyi kalória?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Leirom, hogy naponta mit és mennyit eszem:

reggeli: 2-3 szelet margarinos vagy májas kenyér, kávé sok tejjel

ebéd: leves(1tányér), paprikás(1tányér egy szelet kenyérrel) vagy tészta(1tányér)

vacsora: palacsinta töltelékkel,pl. puding(kb. 5-7db) vagy tejbegriz(1tányér)

Válaszikat előre is köszönöm


2008. okt. 27. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt egyszerűen kiszámolhatod (csak klikkelni kell...)


[link]

2008. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hú, na ez aztán kalóriadús étrend!

a reggelid már alap 500 kalóriát foglal magában, a margarin, és a kenyér az egyik legrosszabb fogyókúra esetén, az ebéd szerintem megfelelő, viszont 5 palacsinta azért nem semmi, darabonként abban is van 100 kalória. Szerintem 1500 és 2000 között lehet, a napi kalóriaszükséglet pedig ugye a kétezer körül mozog, szerintem ez normális. Viszont a tészta és kenyér kerülendő, mert rengeteg kalóriát tartalmaznak, szénhidrátról nem is beszélve.

2009. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!