Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem lehet enni liszteset...

Miért nem lehet enni liszteset és cukrosat amikor fogyni akarsz?

Figyelt kérdés

Ez nem úgy van ha eszel mindent mértékkel és megtanulod hol a határ ?

Az elébb tornáztam végig egy 30 perces Norbi tornát videóra Norbival és a végén mondta hogy tilos a lisztes és a cukor fogyasztása diéta alatt.!

De ha nem ennénk utána vissza is híznánk nem a hiány miadt, elvégre nem akarom megvonni magamtól végleg a lisztes cukros ételt.

Én kalóriát számolok a torna mellett egész jó mert átlagban a 800 kalória minusznál tartok az az napi 800 kalóriával kevesebbet viszek be mint ami kell a szervezetnek.

Szóval olyan 1000-1200 kalóriákat eszem naponta.



2014. júl. 4. 10:15
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
És ha én minden nap diétám alatt cukros teát iszom?
2014. júl. 4. 12:57
 12/23 anonim ***** válasza:
Akkor a teányi cukorral bevitted a napi szénhidrátigényedet, emellett kb ehetsz szalámit meg húsokat. A tápanyagbeviteled legyen kiegyenlített, és ezt a cukros dolgok nagyon megbillentik.
2014. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
A cukros tea pont az, ami könyen kiváltható. Tea, plusz édesítő.
2014. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Viszont a tea stimulánsokat tartalmaz, így nem hiszem, hogy zsírba menne a cukor.
2014. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
14-es: mivan?? Ha túl sok szénhidrátot eszik valaki, akkor zsírba megy, tök mindegy mibe fogyasztja.
2014. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Jah hogy nem tudod mi a stimuláns. A stimuláns használat ideje alatt megemelkedik a testhőmérséklet, nő a vérnyomás, ezáltal a test több kalóriát fogyaszt el az alatt az idő alatt.
2014. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

10-es: A lisztes és cukros ételekben rendszerint nem kis cukor van. Mondjuk betolunk két kakaóscsigát reggelire, abból 10 dkg tutira szénhidrát, jó része cukor, ez mind gyorsan felszívódik. Kenyérből sem szokott senki fél szeletet enni, egyből bever legalább 2-3-at, ami mondjuk 15-20 dkg jörül lehet, ami megint 70-80 gramm gyorsan felszívódó szénhidrát.


Kérdező, ha diéta alatt cukros teát iszol, akkor dagadt maradsz, ilyen egyszerű.

2014. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Pedig én azt vettem észre magamon hogy fogyok!

Fél szelet kenyér , 20 dkg savanyú uborka, paradicsom.

2014. júl. 5. 10:35
 19/23 anonim ***** válasza:
Mert ebben l*fasz kalória nincs, de tápanyag se nagyon. Fogyni lehet, hogy fogsz, de megy le szépen az izom is, jó szottyadt leszel. Tessék húst enni, nem csak kenyeret zöldséggel. A diéta alapjának magas fehérjebevitelnek kéne lennie, alacsony szénhidrát- és zsírbevitel mellett.
2014. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
16-os: ekkora hülyeséget :D attól még nem fog fogyni...
2014. júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!