Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem lehet enni liszteset...

Miért nem lehet enni liszteset és cukrosat amikor fogyni akarsz?

Figyelt kérdés

Ez nem úgy van ha eszel mindent mértékkel és megtanulod hol a határ ?

Az elébb tornáztam végig egy 30 perces Norbi tornát videóra Norbival és a végén mondta hogy tilos a lisztes és a cukor fogyasztása diéta alatt.!

De ha nem ennénk utána vissza is híznánk nem a hiány miadt, elvégre nem akarom megvonni magamtól végleg a lisztes cukros ételt.

Én kalóriát számolok a torna mellett egész jó mert átlagban a 800 kalória minusznál tartok az az napi 800 kalóriával kevesebbet viszek be mint ami kell a szervezetnek.

Szóval olyan 1000-1200 kalóriákat eszem naponta.



2014. júl. 4. 10:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
17-es: én nem verek be 2-3 szelet kenyeret, meg tudok állni egynél. Ugyanígy péksütinél is.
2014. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem baj, egy kakaóscsiga (kb. 10 dkg-os) is 4-500 kcal körül van, ami ha nem edzettél, nem fér el a szénhidrátként a szervezetben, márpedig valahová el kell tárolnia, mert a vércukor szintet le kell csökkenteni. Ekkor jön a képbe a zsír, ott mindig van hely.

Hangsúlyozom, nem egy db kakaóscsigától fogsz elhízni, de diétában semmi keresnivalója, sőt igazából semmilyen étrendben nincs keresnivalója. Mértékkel, időnként lehet enni ilyeneket, de aki visszatér a rendszeres fogyasztásukra, az vissza fog hízni. Más dolog, hogy van aki egész nap eheti, mégsem hízik, de annak diétázásra sincs szüksége.

2014. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Én nem egész nap fél szelet kenyéren vagyok és uborkán!

Az csak 1 étkezésem volt, és általában még szoktam enni összesen 5 alkalommal.

Persze mást és van hús az étrendemben persze.

De én a kenyeres részére lettem volna kíváncsi.

2014. júl. 5. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!