Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan étkezzek 4 műszak mellett?

Hogyan étkezzek 4 műszak mellett?

Figyelt kérdés
Felszedtem 8 kilót mióta így dolgozom. Szeretném leadni de éjszakás műszak meg a délutános teljesen bekavar. Délutánosban 23:30 mire hazaérek éjszakás műszakban meg délutánig alszom. Mozgás is nagyon nehéz mert 8 órán keresztül talpalok meg hajolgatok. Hulla fárad vagyok a testedzéshez. Így kevés az 1200 kaloria pedig így fogytam le 22 kilót. Segítsetek hogy csináljam hogy hatásos legyen? Elvagyok keseredve :-(
2014. júl. 23. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagy adag saláta hozzá sok hús, hal vagy tojás hogy jól lakj, legyen erőd dolgozni.

Gyümölcsöket is ehetsz nyugodtan, a péksütiket, kenyeret nagyon zsíros ételeket kerüld el.

2014. júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szintiszoli123 ***** válasza:

Nem teljesen értem, mi a kérdés, de ha többet mozogsz, akkor többet égetsz vagyis ehetsz többet, mint 1200 Kcal és még akkor is kalória mínuszban leszel, vagyis fogyni fogysz.

Értelmesebb válaszhoz kéne még pár adat.

Súly, magasság, mennyi kalória és mennyi mozgás ment amikor 22 kilót fogytál és mi változott pontosan azóta.

2014. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Napi 1200 kcalt ettem konditerembe jártam heti 5nap. Most nem bírok kardiózni lefáraszt a 6 nap munka. Gyologlok állok nehéz boxokat emelgetek de híztam főleg a fenekemre és a hasamra. Összevissza eszek mert összevissza dolgozom. Mire a szervezetem megszokja megint másképp kell mennem.
2014. júl. 25. 13:43
 4/4 Szintiszoli123 ***** válasza:

Nem adtad meg az adatokat, amiket kértem.


Ha megvagy 40 kiló és 160 cm, akkor életkortól függetlenül nem értem, hogy heti 6 napos könnyű fizikai munka mellett hogyan hízhatsz napi 1200 Kcaltól.

Mondanám, hogy valami gondja van a pajzsmirigyednek, de mi gondja lenne. Hacsak nem az, hogy éhezel. De ezt csak te tudod.


Vagy nagyon elrontasz valamit a számolásnál.


Alapkérdésre visszatérve: tök mindegy, hogy hogyan étekezel, elsősorban a napi összbevitel számít. A "reggelizz, mint egy király..." stb. már régen meghaladott. Árnyalja a képet, hogy a műszakrended nem követi az inzulinérzékenységedet, de ha lassúnak tartott CH forrásokból viszed be a keményítőt, akkor ennek sincs hatalmas jelentősége. Annyit finomíthatsz, hogy lefekvés előtt 2 órával eszel utoljára CH-t és akkor sem a nap legnagyobb adagját. Úgyis az összbevitel számít, ami a Te eseten 1200 Kcal és ennyitől nem hízhatsz látványosan.


Ha mégis, akkor vissza kell venni a CH-t. Mást nem tehetsz. A kaja időbeosztása harmadlagos.

2014. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!