Sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, az utolsó pillanatban kaptak el, mielőtt végleg, durván anorexiás lettem volna(agyban inkább, annyira nem vagyok vékonyka), szóval kérlek, úgy nézzétek, hogy magamhoz képest rengeteget ettem, azért a kérdés.

Lány vagyok, 18 éves, 158 cm, 51.5 kg


Reggeli: 1 kávé feketén, 1 banán

Tízórai: 1 kis fürt szőlő (10-15 szem kb.)

Ebéd: Egy bögre tejberizs

Uzsonna: 4 kocka tejcsoki

Vacsora: 1 közepes(60g) krumplis pogácsa két kiskanál tejföllel



2014. szept. 22. 17:45
 1/5 anonim válasza:
Iszonyatosan keveset ettel!Hust sosem eszel?
2014. szept. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a lassú halálhoz elég.
2014. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem nem érted a lényeget... Nem a kalória a lényeg az ételben... Hiába eszel meg 4 kocka csokit és van benne 150 kalória, hogyha ez NEM EGÉSZSÉGES. Ha olyan dolgokat eszel, amiben sok a cukor és a szénhidrát, nem bírsz mozogni, sportolni, nem lesz kedved sem hozzá.

Itt nem a kalóriáról van szó, hanem hogy egészségesen egyél. Egyébként én 168 cm vagyok, és 55 kiló. Csupán úgy, hogy egészségesen eszem, lement akaratomon kívül 3 kiló, sportolással meg még 7.

2014. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Vagy ha kívánsz valamit, vegyél be egy kicsit a szádba, rágd meg és köpd ki...
2014. szept. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy egye meg mintha nem volna hülye...
2015. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!