Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ma lehet túl sokat ettem?

Ma lehet túl sokat ettem?

Figyelt kérdés

R: kávé tejszínnel

E: egy nagy sós kifli és egy nagy alma

U: kávé tejjel és tejhabbal, 2 közepes fűrt szőlő

V: kb 400 g zöldségleves (1 közepes műzlistálnyi)



2014. szept. 5. 20:02
 1/8 anonim válasza:
ez neked sok?
2014. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mennyiségileg kevés, minőségileg meg tápanyag szempontjából meg inkább nem írnék semmit , mert nem engedi a rendszer
2014. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kis troll :D
2014. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De ha ez nem sok akkor miért vagyok most ritka szarul? Máskor általában többet eszem de ma olyan rossz a gyomrom mint aki nagyon durván túlzabálta magát:S

Mondjuk lehet h a tegnap esti borozgatstól? V talán tegnap élhettek túl sokat? Vagy csak vmi rosszat/romlottak ettem? Nem tudom de ez szörnyű most:S

És am a minőségével mi a baja a kajáimnak? Azt hittem a zöldség és a gyümölcs jót tesz és kevesebb benne a kalória is...

2014. szept. 5. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát reggel éhgyomorra egy tejszínes kávé, ebédre kifli almával, uzsonna megint egy tejes kávé-ettől én is nagyon rosszul lennék.
2014. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez inkább kevés.

Bár nekem 2 fürt szőlő sok lenne. Nem kalória meg jóllakás szempontjából, hanem megterhelő. Szerintem ettől fáj a pocid.

Ami még szerintem rossz, hogy nem is reggeliztél, ebédkor ettél először. Zöldségleves alatt pedig mit értesz? Azért abban szerintem nincs annyi zöldség, mint egy salátában vagy egy zöldségköretben, nem?

2014. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez borzasztó kevés. És nem csoda, hogy a kávé/tej/szőlő kombó kikezdi a gyomrodat, már a gondolattól is hányingerem lesz...
2014. szept. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az éhség okoz gyomorfájdalmat, ha nem eszel, nem is csoda ilyen koplalós étkezés mellett.
2014. szept. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!