Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen az étrendem?

Milyen az étrendem?

Figyelt kérdés

168/58 vagyok és súlytartás a célom. Szeretném kikérni a véleményeteket, ti mit változtatnátok rajta?


Reggeli:

tk kenyér pirítósként 90 gramm + 60 gramm körözött és koktél paradicsom mellé kb 70 gramm


Tízórai:

200 gramm golden alma


Ebéd:

Zöldségleves (csak só, zöldségek és víz)

150 gramm karaj (nyersen mérve) nagyon pici kókuszolajon megsütve és 400 gramm tökfőzelék


Uzsonna:

30 gramm zabpehely és 100 gramm zsírszegény yoghurt fahéjjal ízesítve


Vacsi:

2 tojásból omlett (olaj nélkül) bele 50 gramm körözött és mellé 100 gramm koktélparadicsom


Szerintetek ez sok, kevés vagy jó ha tényleg csak tartani akarom a súlyom.



2014. okt. 14. 11:06
 1/3 angelside ***** válasza:

Egy napi étrended alapján a kérdésedre lehetetlen normális választ adni.


Határozd meg (net, google segítségével) a súlytartáshoz szükséges napi kalória keretedet. Ezt a keretet oszd be napi szinten úgy, hogy lehetőleg egészségesnek tekinthető ételekből állítod össze a napodat. Ezek után figyeld a mérleget, vagy a tükröt, ha fogysz emeld a kalóriát, ha hízol csökkentsd!

2014. okt. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igy önmagában tök jó, egyáltalán nem sok
2014. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a túrót én estére enném -és úgy is szoktam :D- mert lassú felszívódású így aztán másnap reggel nem farkaséhesen fogsz felébredni de amúgy okés VÉGRE egy normális étrend és nem müzli meg társai értelmetlenség

+gyümölcsöt általában 1óráig "szabad" enni de gondolom nem 2kor tízóraizol szóval az is rendben van :D

jaj és a zabpelyhet pedig -én is- reggelre edd meg abban sok a szénhidrát és az reggelre jó:) szóval én az uzsit és a reggelid felcserélném

2014. okt. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!