Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalóriát egyek?

Mennyi kalóriát egyek?

Figyelt kérdés

Elértem a súlyomat (168/58) és most tartani szeretném. Az a problémám, hogy a kalóriabázis által előírt 1680 kalória mellett éhes maradok (mozgást külön számolom hozzá és akkor többet eszek) Lehetséges, hogy több a kalóriaszükségletem, vagy valamit rosszul csinálok?


Mai kajám:

Reggeli: kevés kókuszolajon rántotta spenótlevelekkel paradicsommal és egy szelet tk kenyérrel (400kcal)


Tízórai: 140 gramm mandarin (60 kcal)


Ebéd: Sült csirkemell sütőtökös-répás szósszal és jázminrizzsel (500 kcal)


Uzsonna: 120 gramm tk kenyér csemege csirkemellel és paradicsommal (450 kcal)


Vacsora (még hátra van): 125 gramm sovány túró 100 gramm joghurttal (150 kcal)


Ezenkívül egy golden almát ettem


Segítsetek kérlek, mit rontok el nem szeretnék vissza hízni



2014. okt. 25. 16:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Elértem a kívánt testsúlyomat (bocsi rosszul írtam)
2014. okt. 25. 16:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a kalória számolgatás a legjobb megoldás?
2014. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezzel fogytam le, de most a súlytartásnál gondban vagyok. Mit ajánlanál helyette? Fogyni már nem szeretnék, hanem valami olyat, amit életem végéig tartani tudok.
2014. okt. 25. 17:07
 4/7 anonim válasza:
és sportolsz is ? hány éves vagy ?
2014. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
25 vagyok és hát próbálok minél többet mozogni. Heti 2-3 aerobik (1 órás kb) sok séta (heti 2-3 alkalommal 6-8 km viszonylag gyors tempóban ) és ha nincs más lehetőség akkor taposogepezek itthon fél - háromnegyed órát
2014. okt. 26. 20:09
 6/7 anonim válasza:
Szerintem az étrended és a sok sport is nagyon hasznos, és nagyon jól csinálod, ha így folytatod biztos , hogy nem fogsz vissza hízni :) és az éhség ellen a legjobb a víz, nállam ez mindig bevállik, ha estefelé megéhezem, megiszok egy nagy pohár vizet .. és az segít :)
2014. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ha éhes vagyok, és nem szeretnék túl sok kalóriát bevinni, Korpivitot (korpás kekszet) eszem, nekem még ízlik is. Az almától önmagában csak éhes leszel, vacsira beleférne egy kis Korpovit, vagy ilyesmi (én délután nem eszem kétszer, és estére a joghurt túróval szerintem csak kiéheztet, mivel kicsit savas.)
2014. okt. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!