Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrával/sporttal...

Milyen fogyókúrával/sporttal lehet a leggyorsabban lefogyni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és olyan 175cm magas. Járok lovagolni, de nem akarok kárt tenni a lóban ezért minél hamarabb leszeretnék fogyni. Most vagyok 94kg, és minimum 20kg-ott szeretnék fogyni.A futást nembírom, mert nagyon hamar kifulladok.
2014. okt. 26. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
kondi és sporttáplálkozás
2014. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Kérem, lefogyni úgy lehet, ha lead pár kilógrammot! Ennek a mehanizmusát nem ismertetem most (kedv hiánya miatt döntően, kis részben tudás hiánya miatt). De kérem, hát mondjuk az egy jó ötletnek talán tűnhet, ha painttel megszerkeszti a fotót, még azelőtt, hogy felrakná a myvipre! Mert mivel ha csak azután szerkeszti meg painttel, miután felrakta, há akkor megtudják az emberek! Hogy az nem is valódi! Kérem, maga hülye?
2014. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem bírsz futni ilyen túlsúllyal! Az majd később jöjjön! :D


Előbb az étrendet tedd rendbe! Az elején nem is muszáj sportolni, persze úgy gyorsabb lenne a fogyás, de nagy túlsúllyal csak feleslegesen terheled az ízületeket. Gyors gyaloglást szoktak javasolni a duciknak először...

És ne gyorsan akarj fogyni, hanem tartósan. Ezért nem jók a túl szigorú diéták. Hosszútávra kell neked egy étrend. Semmi cukor és telített zsír!

2014. okt. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!