Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mióta váltottatok életmódot?...

Mióta váltottatok életmódot? Mi volt a leghosszabb idő, melyet diétával/fogyókúrával/életmódváltással töltöttetek? Sikerült fogynotok, változnotok?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2014. máj. 21. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszer évekig vega voltam, de az nem volt életmódváltás, csak nem ettem húst, addig sokat, azután se.

Úgy 15 hónapja váltottam komolyabban életmódot (kizártam pár ételcsoportot, amiről a testem úgy vélte, nem az igazi, s kutatásaim alapján nem is szükségesek) s nem áll szándékomban abbahagyni (de a fogyásom után lazítani fogok picit, ahogy ezt fogyás alatt is sokszor tettem, de akkor majd tartósan). Fogytam vagy 12 kilót, most stagnálok s még kellene fogynom, de ez már nehezebb ezen a ponton.

Sosem fogyókúráztam. Ifjan apró kísérleteket végeztem kevés evéssel. Érdekes volt, azontúl nem volt jó semmire, ellentétben a párommal. Ez ilyen.

2014. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
4 hónap, 12 kg, nem volt szenvedés, csak a fejemben kellett átállítom a dolgokat. Sõt, különös erõt adott a tudat, hogy erõs vagyok és kitartó, és amit teszek az jó a testemnek. Bármit is fogsz csinálni, sok erõt és kitartást hozzá!
2014. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:
16 hónapja kb. Ez a dolog valószínűleg életre fog szólni. Sikerült fogyni, változni. 25 kg minusz. Az előző életemhez képest kimagasló energiaszint. Sokkal jobb kinézet... stb.
2014. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Október óta, eddig 17 kiló minusz szenvedés és megeröltetés nélkül. Korábban én is elkövettem a hibát fogyokúrákkal, hogy túl keveset ettem és csak napi 3szor, és bár volt fogyás, erőben sokat gyengültem. Most viszont napi 5-6 étkezés, éhes sosem vagyok és pár gyakorlatban nagyobb súlyokat használok, mint amikor 17 kilóval nehezebb voltam, izomvesztés szinte semmi, vagy csak nagyon minimális
2014. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!