Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki tud tanácsot adni...

Valaki tud tanácsot adni fogyókúrával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Őszintén megmondom, hogy már nagyon nagyon el vagyok keseredve...A sztorit az elejéről kezdem. Éveken át vékony voltam, szuper alakom volt, de tényleg. Pár éve elkezdtem fogamzásgátlót szedni, és 1 hónap alatt felcsúszott 5 kg úgy, hogy közben rendszeresen mozogtam...Sehogy nem tudtam leadni, ezért abbahagytam a fogamzásgátlót, ekkor le is ment 2 kg, azonban újra el kellett kezdenem...megint vissza kb +3 kg, amivel azóta is szenvedek (persze azt mondják az újfajta fogamzásgátlóktól nem lehet hízni...na ez is egy hülyeség). Nagyjából egy éve rendszeresen edzek, tornázok, konditerembe járok, biciklizek, nem eszek fehér kenyeret, kiiktattam a csokit, és semmi nem történik!!!! Most már ott tartok, hogy mozogni sincs kedvem, mert már elment mindentől a kedvem... Fogalmam sincs mit kellene már csinálnom hogy lemenjen az az 5 kg. Valaki tud valami szuper biztos tanácsot adni? :(((

2014. jún. 6. 20:55
 1/3 anonim válasza:

A neten sok diéta van szerintem próbálj ki egyet. Lehet, hogy segít...

Én menta teát iszok, nagyon szeretem, szerintem kicsit nekem az is segített a fogyásban. Ismerem milyen érzés ha mozogni sincs kedved, de gondolj a célodra:) remélem sikerülni fog:)

2014. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet izmot építettél. Ugyanannyi térfogatú izomnál és zsírnál az izom sokkal nehezebb.
2014. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És úgy érzed és látod hogy zsir van rajtad?A mérlegnek ne higyj soha...az számit amit látsz és ahogy érzel...én 70 kg vagyok, de nem hiszik el...persze van is fölösleg rajtam, de nem 15kiló:-)szóval, lehet egy kicsit izmosodtál...ám de vigyázz a fogamzásgátlókkal...
2014. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!