Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Túl lassan fogyok?

Túl lassan fogyok?

Figyelt kérdés
3 hét alatt 1kg-tól sikerült megszabadulnom három kg-t szeretnék még fogyni mert négy kilót híztam az utóbbi időben. Próbáltam odafigyelni a kalóriákra és többnyire gyümölcsöket, zöldségeket és húst ettem. Inni filteres teát ittam és vizet. Otthon tornázok napi 1,5 órát.

2015. jan. 2. 21:00
 1/1 anonim válasza:

Ha ilyen kevés súlyfelesleged van,akkor nyilván lassabban fog menni. Csak nagyobb súly esetén megy le a heti 1 kg ( vagy több) . Az 'álomsúly't nehezebb elérni. A tornától egyébként formásodni,izmosodni fogsz és az izom nehezebb mint a zsír,tehát nem feltétlen a kilót,hanem a centiket ,a kinézeted javulását tűzd ki célnak szerintem. A teát pedig ha édesíted,akkor édesitővel idd , ne rakj bele cukrot. Ezenkívűl kerüld a lisztes dolgokat, figyelj a szénhidrát bevitelre ,hogy minimálisra csökkentsd, ellenben a fehérjéből sokat vigyél be ( csirkehús,haltúró,tojás) Így pár hónapon belül simán elérheted a kívánt eredményt.

Sok sikert!:)

2015. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!