Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Brutál lassan fogyok. Mitöl...

Brutál lassan fogyok. Mitöl lehet? (már 2 hete fogyizom, és csupán 2,5 kg-t fogytam, pedig betartom a diétát!

Figyelt kérdés
164cm és 64 kg vagyok most...eddig 66,5 vtam.megiszom 3 l ásványvizet egy nap lehet ez a baj.célom a 48 kg,orvosnál vtam nincsen e.ügyi bajom...mozgok,heti 3x1 órát(fél óra kocogás,fél óra aerobic,nem mis másolok rendesen csinálom)előre is köszönöm...
2014. ápr. 10. 10:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Már majdnem válaszoltam volna valami értelmeset de olvasva a mondatodat, inkább nem.. Ilyen embereknek mint te kár bármit is mondani, hisz úgysem jut el az agyukig,felfogni képtelen lennél.

No coment

2014. ápr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ugye ez csak kamu?
2014. ápr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
???????MERT??????????????
2014. ápr. 10. 10:46
 4/25 A kérdező kommentje:
Öööö-fogalmad sincs milyen ember vagyok?mi ebben a kérdésben a kamu-szagu???
2014. ápr. 10. 10:47
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nos... egyrészt a normális fogyás heti fél kg, tehát neked a "brutál lassú" az lenne, ha 1 kg-nál kevesebbet fogytál volna. Szerintem "brutál gyorsan" fogysz, ami már most előrevetíti a gyors visszahízást.

Másrészt a 164-hez a 48 kg beteges (ezt nem mondta az orvos?).


Csak ennyi a probléma a kérdéseddel.

2014. ápr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Amúgy meg mit hittél? Percenként lemegy 2 kg?
2014. ápr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Mondjuk, ha megírtad volna, hogy mi az a diéta, amit betartasz...

Mégis mennyi idő alatt gondoltál közel 20 kilót fogyni?

2014. ápr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, igen gyorsan fogysz, ne számíts rá, hogy ez így fog folytatódni, főleg, amikor a normál testsúlyról akarsz vékonyra fogyni.

A 48 kiló kevésnek tűnhet, de megfelelő testalkattal és ízléssel (mert egy egészséges vékony, de nem túl csontos test nem gond, csak van, akinek nem tetszik), kevés izommal azért nem vészes. Ha sosem voltál ehhez a magassághoz ennyi, akkor azért ne határozd el, hogy ennyi kell, majd meglátod.

2014. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg brutális. Ha azért írtad ki a kérdést, hogy hűűűű meg haaaaa válaszokat kapj, akkor elárulom, hogy ezt az eredményt nem igen irigyli senki, mert ahogy előttem is írták betegesen gyors.


Pillanatok alatt vissza fogod hízni. Én 45 kg-t fogytam 13 évvel ezelőtt, amikor a kisebbik fiam 2 éves volt, akkor kezdtem el. 4 év alatt adtam le ezt a 45 kg-t, azóta se jött vissza szerencsére. Tehát mielőtt azt hinnéd, hogy rejtetten mégis irigy vagyok, ne tedd.


A saját érdekedben írom, hogy kiegyensúlyozottabban kellene ezt csinálni, és 10 kg-nál többet nem kellene fogynod. Persze csak akkor, ha nem akarsz betegesen kinézni.

2014. ápr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok aki nem akarja elhinni, hogy ez komoly.

Miért: mert még csak 2 hete "fogyózol" és "csak 2.5 kg-ot fogysz.

Ha csak egy kicsit is félti az egészségét az ember, utána olvas dolgoknak, és akkor mi az első ami szembe tűnik: "Ne akarj másnap modellalkatú bombázóként ébredni. A fogyáshoz rengeteg türelem kell és a szervezeted kiismerése. Meg kell ismerned, hogy milyen tápanyagokra hogyan reagál a szervezeted. Ha készen állsz a valódi fogyásra, ezzel nem lehet gond, hiszen időd rengeteg van. Úgy számold, hogy heti fél-1 kg fogyás az, ami rendben van (persze extra nagy túlsúlynál ez lehet több). Az első napokban fogyhatsz többet, de ez úgyis csak víz lesz, amit a kevesebb bevitt táplálék már nem köt meg. És ne étellel jutalmazd magad! Inkább egy új ruhával :) Ha tehát 10 kg-tól szeretnél megválni, számolj nyugodtan úgy, hogy szigorú és következetes munkával az legalább 2-3 hónap kemény meló lesz, de számolj inkább többel. A szervezet sok szempontból kiszámíthatatlan és előfordulhat, hogy megáll a fogyásod. Ilyenkor korrigálni kell az étrendet, csökkenteni a kalória bevitelt, vagy el lehet kezdeni valamilyen táplálék-kiegészítő használatát."

Brutál lassú az lenne, ha már 2 hónapja diétáznál és csak 2.5 kg-ot fogynál


Ez volt az első probléma. A második, az hogy 48 kg akarsz lenni 164 cm-edhez. Az már nagyon sovány lenne. 48 kg egy 156-158 cm-es nőnek elég. 52-54 kg-nál semmi esetre sem kell lejjebb menni. Miért? Mert ha ennél kevesebb leszel, mindened eltűnik ami nővé tesz. Nem lesz melled, feneked. Maradsz egy elől deszka hátul léc.


De te már eldöntötted mit akarsz. Innentől kezdve mondhat neked bárki bármit. Sok sikert a koplalásodhoz.

2014. ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!