Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan lassan fogyok le, miért...

Olyan lassan fogyok le, miért van ez vmi ötletek? Többet ér a koplalás?

Figyelt kérdés

diétázok és sportolok még is lassan fogyok kb 2-3 hét alatt 1-2 kiló megy le unom... diéta: semmi liszt,cukor,tészta stb max teljes kiörlésűt szoktam enni kifliből,sok hús zöldség és gyümölcs 4x étkezem...még is nem látszodik semmi:(

10 kilót kéne leadnom!


2013. jún. 30. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig nem kellene feladnod, mert 2-3 hét alatt 1-2 kiló az teljesen jó, mivel akkor lesz tartós a fogyás, ha heti 0.5 - 1 kilót fogysz. Ne add fel!


Én is nemrég kezdtem, 5 hét alatt 5,5 kilót fogytam. Régebben mindig sürgettem a dolgot, de most nagyon komolyan gondolom és inkább kivárok, hogy amit leadok, az lent is maradjon. Illetve az élelmiszerekhez való hozzáállásomon is változtattam (gondolatban).

2013. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt, 2-3 hét alatt 1-2 kiló az ha jól számolom bőven megfelel a ~0,5 kg/hét fogyás ütemnek.


Másrészt: max teljes kiőrlésű kiflit eszel? Töményen eszed a keményítőt, és kiírsz egy kérdést hogy lassan fogysz? Azért érzed a problémát, ne írd hogy nem.

2013. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont jó ez a tempó. kivéve ha lógó bőrt szeretnél.


egyébként itt van mi történik amikor koplalsz ,kicsit részletesen:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__45..

2013. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tápi: Ne ítéljük már szegényt halálra azért, mert néha megeszik egy-két teljes kiőrlésű kenyeret! :)

Egyébként ez tökéletes fogyás kérdező, én még lassabban fogyok, nekem április óta 4 kg ment le... Bár tény, én azért néha elcsábultam erre meg arra. De csak így tovább, kitartás! És hamarosan látni fogod te is az eredményt. :)

2013. júl. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el, én sokkal több kenyeret eszem mint ő (persze ez nem igaz). De én nem is panaszkodok, hogy lassan fogyok vagy mondjuk hogy beteg vagyok.


Azért aki azzal kezdi az életmód leírását hogy semmi liszt csak valamennyi teljes kiőrlésű, az szerintem gondolkodjon el ezen kicsit behatóbban. Semmi támadást nem akartam belevinni az írásba, egyszerűen csak érezzük ki a helyzet humorát :D

2013. júl. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!