Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha eddig jan 1 óta fogytam 3...

Ha eddig jan 1 óta fogytam 3 kiló 80 dkg-ot az már fogyásnak számít vagy még mindig csak test ingadozás?

Figyelt kérdés
Reggel éh gyomorra meztelenül pisi kaki után szoktam magam méni.

2015. jan. 26. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
ez már fogyás!
2015. jan. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És szerintetek zsírból ment le vagy csak víz távozott belőlem?

Nem koplaltam, nem voltam éhes sem, 1100-1400 kalóriákat ettem átlagban.

Eredményt még nem igazán látok.

Talán már nem olyan narancsbőrös a seggem, kicsit ki símúlt.

De a ruhaméreteken nem látok változást.

65,5 kilóról indultam.

És 158 cm vagyok.

2015. jan. 26. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért az 1100 kalória nagyon kevés.

Legyen meg a minimum 1500. De lehet 2000 is. Inkább mozogj még mellette, hogy ne legyél kalória többletben.

4 kiló 3 hét alatt elég sok. Szerintem túl nagy volt a kajamegvonás.

Szóval inkább kicsit több kaja és mozgással kompenzáld.

2015. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam hogy a fogyás első pár hetében hirtelen szaladnak le a kilók, ilyenkor megy le zsírból is természetesen, de ugyanakkor sokkal több lekötött víz is megy le. Mert ugye a zsírsejtek nem csak zsírt raktároznak pontosabban szénhidrátot, cukrot stb... zsír formájában raktározzák el, de ugyan akkor víz is kerül beléjük, lekötött víz, ezért is mondják hogy próbáljuk kerülni a sót csak minimálisan sózzuk meg az ételt és ezért is kell több rostot enni hogy gyorsabb legyen az anyagcsere, meg persze a mozgás is fontos. Ilyenkor a sok lekötött víz távozik el a szervezetből ezért ilyen látványos még a mérlegen, de ha rendesen mozogsz izmosodsz is ami szintén súlynak számít szóval lehet hogy megfogsz egypici9t állni a fogyásban a mérleg szerint de valójában nem. És amennyire tudom egy ruhaméret kb 5-7 kilón múlik. Ha leadsz mondjuk 6 kilót durván mert ez is sok mindentől függ akkor egy számmal kisebb nadrág kell. de ez csak példa.
2015. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem az vált be hogy napi 5x ettem kis adagokat kerültem a kenyeret és heti 3x szor felüléseztem,futottam a zöld tea sokat segít
2015. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!