Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha már hónapok óta ez az új...

Ha már hónapok óta ez az új étrendem akkor már csak csökkentenem kell az adagot?

Figyelt kérdés

Régen sok édességet , kenyeret, tészta féléket ettem.

Áttértem arra hogy alig eszem kenyeret , heti 2-3 alkalom.

Túrót vagy tojást minden nap eszem.

Húst hetente 2-3 alkalommal.

Sárgarépát, vöröshagymát, uborkát, káposztát, retket,zöldborsót,karalábét, karfiolt, krumplit is gyakran eszem.

Szezonban fogok enni sok sárga babot, és tarkababot,paprikát, paradicsomot, tököt, málnát, meggyet, cseresznyét.

Brutális mennyiséget tudok enni 66 kilós létemre.

Amúgy 160 cm vagyok.

Jó lenne fogyni 10 kilót minimum, hónapok óta csak ennyit tudtam változtatni az étrendemen hogy amiket eddig nem igazán ettem azokat eszem most és kevesebbet abból amin eddig éltem.

Akkor szerintetek elég lenne csak csökkenteni az adagot?

Kb 1 evészetre 1 púpos tányérral eszem.

200 g túró, és hozzá 3 db tojás.

Vagy pl ma a reggelim 200 g túró, 30 dkg saláta( káposzta, vöröshagyma, sárgarépa,uborka, retek, tejföl)

Nem érzem hogy fogytam volna egy dekát is.

Sokszor van hogy eszem édeset is főleg délután fele.



2015. jún. 18. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem fogysz, mert zabálsz. Az részletkérdés, hogy nem kenyérrel eszed magad tele, hanem mással.

Mitől fogynál?

Egyél kevesebbet. Normális, emberi adagokat. Nem kell koplalni. Bár eleinte biztosan éhes leszel, akkor is ha normális adagot eszel.

2015. jún. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kb mekkora adag lenne a normális az én esetemben?

Grammban?

2015. jún. 18. 09:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Nézd meg, hogy mások mennyit esznek. És ahhoz viszonyítsd.

A púpos tányér biztosan sok!

2015. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%

Semmit sem kell. Illúzió, hogy bármit is kellene.


De mindig lehet változtatni a mennyiségeken és az összetételen. Valószínűleg ha a túrót hagynád a fenébe, mivel nem vagy borjú, már sokat segíthetne.


Lehet hogy fogyás.. szálkásító táplálkozáshoz nem igazán kellene édeset enni. Most attól függ, hogy amit édesnek nevezel az szénhidrátdús, cukros étel vagy valami eritrittel édesített egyéb?

2015. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyit fogytál eddig ezzel az étrenddel, mióta tartod, mennyire vagy következetes? Ha nem fogysz tőle, akkor valószínűleg a mennyiséggel vannak problémák, 3 tojás 200 g túróval egy kicsit soknak tűnik neked. Csökkentsd az adagot és/vagy mozogj többet, ez a két lehetőséged van.
2015. jún. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most eszem ebédre a reggeli 200 gramm túrónak és a salátának a másik felét, közben voltam sétálni is 1 órát.

Mostanra úgy érzem magam mint akinek kiszívták az erejét.

Eszek erőre kapok aztán folytatom a napot.

15-én mértem magamat akkor voltam 66,2 kg meztelenül éhgyomorra ma pedig 65 kg ruhában reggelimmel a gyomromban, és elmúlt a havim is 2 napja.

2015. jún. 18. 12:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Ó de kicsi étkezéseid vannak (bár laktató dolgokkal, de akkor is), ennyinek neki sem állnék :) Biztos akkor túl sokszor eszel.

A púpos tányérral nem tudok mit kezdeni, mekkora tányér, mennyire púpos s egyáltalán mi. Nem ugyanaz egy deci jégsaláta, tojás vagy zsír...


Kiszámolhatod, mennyit eszel s próbálhatod csökkenteni, ha úgy éhes vagy, változtatni valamit valamin (nálam sokat számít az időzítés és a mennyiség is, s főleg az összetétel)...

Egész értelmes étrendet írtál szerintem.

2015. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
No igen, a túró bekavarhat egyeseknek, de első körben akkor is a bevitelt nézném meg, hátha ad valami támpontot, bár az ember nem tudhatja a saját kalóriafelhasználását, viszont normális esetben a bevitel és a fogyási ütem csak mond valamit, kísérletezni is lehet...
2015. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!