Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi idő után kezdett...

Mennyi idő után kezdett meglátszani a ruháidon hogy fogytál?

Figyelt kérdés

2015. szept. 5. 06:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

A ruhákon nem látszik, mert azok változatlanok maradnak.

A fogyást a testsúly csökkenése indikálja. Érdemesebb azt figyelni inkább.

2015. szept. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1: Te nagyon lüke vagy. Teljesen máshogy áll egy ruha, ha változik az alakod.

Ja és egyáltalán nem biztos, hogy vékonyabban kevesebb kiló is vagy. Tudod, már ide is sokszor belinkelték a 60 kg-os izomos és a 60 kg-s löttyedt nő képét.


Kérdező: Ez nagyon sok mindentől függ. Mennyi felesleg van rajtad. Milyen szabású ruhákat hordasz. Én viszonylag testhezálló darabokat hordok. Nekem 2-3 hét alatt érezni a ruhákon, azt is ha felszaladt pár kiló meg azt is, ha éppen lement.

2015. szept. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónap után 40esről 34esre változott a méretem de az első hónapban még semmi nem látszott pedig kgban akkor fogytam a legtöbbet.
2015. szept. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem kb 1 hét után már érződik a nadrágok derekánál. aztán mondjuk egy hónap múlva már úgy az egész naci máshogy áll. 2-3 hónap múlva már kifejezetten nagy rám.
2015. szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!