Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő után fog meglátszani?

Mennyi idő után fog meglátszani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Tavaly sikerült megszabadulnom 20 kg-tól és a hasamon még nem annyira feszes a bőr.Tudnátok valamit erre ajánlani?Minden nap eljárok futni 40 percet,minden este hasazok 5 percet.Az étkezésre is odafigyelek,mert szálkásító diétán vagyok..ennek kb mennyi idő múlva fog meglátszani az eredménye?Előre is köszönöm a válaszokat!:)

175 cm és 55 kg vagyok (lány)


2014. aug. 16. 18:55
 1/5 Xyrot válasza:
Az eredmény elég hamar meglátszik, de függ attól, hogy most mit akarsz..mert ha fogysz akkor nem igazán tud feszesedni a bőr! Hasizom gyakorlatokkal feszesíteni tudod, azokat pedig lehetőleg lassan hajtsd végre, mert a célod nem az "égetés" hanem a bőr feszítése! Elméletileg a szauna is segít!
2014. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, a futástól nem lesz feszes a hasad... :D
2014. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az a szálkásító diéta tényleg precízen kivan számolva és be van tartva akkor egy hónapon belül jó vagy.

A szálkásító étrenddel, gondolom tudod hogy nem tudsz izmot növelni. Mert lehetetlen, itt zsírt égetsz. Lemegy a zsír és látszik az izom. Ami eddig is ott volt csak a zsír eltakarta :) A futást azt intervallumos edzés keretében végezném, mert hatásosabban égetsz zsírt kevesebb edzéssel.

[link]


A hasra pedig több kéne hogy valóban kapjon terhelést akár valami hasonlót mint ez.

https://www.youtube.com/watch?v=YSmo3b69yEE

Edzés után pedig azonnal fehérjebevitel (neked 27g)

2014. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2014. aug. 16. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Bőt az inkább kajától sok folyadéktól fog változni, az edzés azt szerintem már nem befolyásolja.
2014. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!