Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt kezd meglátsz...

Mennyi idő alatt kezd meglátszani a fogyás? Olyanok írjanak akik fogyókúráznak, és van saját tapasztalatuk, ha lehet

Figyelt kérdés
Szóval 17 éves vagyok, fiú. Kicsit több mint egy héttel ezelőtt kezdtem a diétát,fogyókúrát..kalóribázist használom, napi 1600 kalória a max keretem, kb. napi 1400-1500at eszem, és 85 kiló voltam egy másfél héttel ezelőtt, mostmár 83,5 kg vagyok, de még nem látszik semmi, kb. mikortól kezd meglátszani?Hány kiló fogyás az, ami már látszik?

2015. febr. 10. 21:28
 1/8 Osynho ***** válasza:
Ez ne milyen egyszerű. Attól függ most milyen a testzsírszázalékod, illetve, hogy miből fogysz. Mivel te irreálisan keveset eszel, így sok izmot vesztesz, ami miatt még rosszabb is lehet a helyzet. Főleg ilyen korban nem szabadna koplalni.
2015. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Rajtam 4-5kg minusznál látszott már
2015. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egyáltalán nem koplalás..a kalória bázis a magasságom és a súlyom, meg a korom alapján adja meg a napi max keretet, és sok ember használja szóval ennek jónak kell lennie..
2015. febr. 11. 14:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Márpedig ez nem jó. Ez koplalás. Ezzel izmot vesztesz rengeteget, és nem zsírt.
2015. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Osynho ***** válasza:

"a kalória bázis a magasságom és a súlyom, meg a korom alapján adja meg a napi max keretet"


Te se gondolhatod komolyan, hogy ezekből az adatokból megadható a napi szükséglet. :)

2015. febr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
napi 1600 kalória a max keretem, pl egy napi étrendem: reggeli 50g zabkása/teljes kiőrlésű szendvics, meg két narancs..ebéd normál főtt kaja..suliban eszem suli kaját ami általában normális kaja, ma pl sajtkrém leves volt káposztával...délután gyümölcs és vacsorára pedig ma például lecsót ettem rántottával...ezen mi a koplalás? Ha napi 900 kalórián élnék, na az koplalás lenne. Nem vitatkozni akarok, de ez biztos hogy nem koplalás, főleg hogy én mindent akarok csak koplalni nem..az lenne a rémálmom, sokat olvastam hogy a szervezet ilyenkor tartalékoló üzemmódba vált,stb..az én étrendem ha megnézed távol áll a koplalástól.
2015. febr. 12. 19:25
 7/8 Osynho ***** válasza:
Akkor csináld! :) A fehérje beviteled pl nagyon kevés.
2015. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A barátok köztöt meg a való világot is sokan nézik még sem vonnék le ebből messzemenő következtetéseket a minőségükre vonatkozóan.


Amúgy szerintem napi 1600 kcal rendben van, de lehetne benne több fehérje, sokkal hasznosabb tápanyag mint a gyümölcscukor.

2015. febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!