Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan lehet kibírni hogy ne...

Hogyan lehet kibírni hogy ne egyek többet mint ami elég?

Figyelt kérdés

Hatalmas étvágyam van , és sokszor sokkal többet eszem mint ami elég egyszerűen nem bírom abbahagyni.

Volt hogy csak annyit szedtem amit ki is mértem, de sajnos nem voltam lusta újra szedni magamnak.

Mindig arra gondolok hogy nehogy kevés legyen amit eszek és ne legyen energiám, és nehogy annyira keveset egyek hogy tartalékoljon a szervezetem.

Van rajtam kb 20 kg súlyfelesleg.

Jó lenne lefogyni de a testem ellenkezik.



2015. szept. 10. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy sokat eszel. Hanem, hogy a szarból eszel sokat. Főzz meg 5kg répát meg 3kg brokkolit és abból szedegessél, ne a rántott húsból.
2015. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szín húst ehetsz amennyi beléd fér, ha megéhezel inkább azt egyél, mint tésztát meg kenyeret. Evés előtt meg igyál meg egy nagy pohár vizet, agy egyél meg egy szép piros almát, ezek kicsit eltelítenek, és nem fogod annyira kívánni a kaját. És ne próbáld meg hirtelen drasztikusan csökkenteni a napi kalóriabevitelt, maximum 500 kalóriával egyél kevesebbet. Pár hét után átáll rá a szervezeted, utána csökkentheted újabb 500 kalóriával.
2015. szept. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hány kg vagy és hány éves?
2015. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
66 kiló 28 éves vagyok.
2015. szept. 10. 14:25
 5/14 anonim válasza:
66 kilóval 28 èvesen nehezen lehez rajtad 20 kiló túlsúly.. ez már látatlanban is hülyesèg, amit írtál. 22 vagyok ès 83kiló, szinte zsír nèlkül
2015. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Kezdj el edzeni ès olvass utána a helyes ètrendnek/edzèsnek. Vagy kèrd szemèlyi edző segítsègèt, bár felelslegesnek tartom azt is. body.builder.hu-n mindent megtalálsz, ha kèrdèseid vannak. diètához pedig akarat kell..
2015. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az életkornak mi köze ahhoz, hogy mennyire duci valaki? :D Ha a magasságát kérdezted volna, azt érteném...

Ha pl. 160 cm-el 66 kiló és amúgy vékony csontozatú, akkor bizony simán lehet rajta 20 kg felesleg.

2015. szept. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nemcsak a tested ellenkezik, a leírásod alapján a gondolkodásod is benne van, félsz a koplalástól, az energiahiánytól... Pedig azért annyira nem könnyű koplalni, ha nem akarja az ember :) Ha mérsz és számolsz, csak van fogalmad róla, hogy mi az, ami nem extrém kevés...


A nem bírod abbahagyni már másfajta dolog, de annak sincs köze az egészséges üzemanyagfelvételhez... Az inkább étvágy, kivéve, ha kiéheztetted magad, akkor lehet normális éhség is.

Az se mindegy, mit eszel, sokunk pl. a kedvenc édességéből jóllakáson túl tud enni, bizonyos más ételek nem laktatják, bizonyosak viszont igen, megint mások nem annyira, de olyan térfogatosak, hogy megehetsz egy tállal bármikor... Nem kicsit nem mindegy, mit eszel, főleg, ha nincs rendben a kontroll.

Kicsit keveslem az infót.

2015. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

kezdj el minimál bérből megélni.

akkor hiába akarnád tele enni magad,a rezsi és az egyéb dolgok kifizetése után nem fog pénz maradni annyi kajára,hogy degeszre tudd tömni magad.

kivéve ha vagy akkora igénytelen,hogy megoldod 10 zsömlével a tömést.

2015. szept. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Krisz85 ***** válasza:
jó és hány cm magas vagy? mert ha 185 akkor nem kell fogynod és ez már lelki betegség, ha 155 akkor még lehet lenne értelme
2015. szept. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!